На КПП "Солотвино" у двох жінок конфіскували техніки Apple на 9 тис євро (ФОТО)

21
1

Під час перетину митники звернули увагу на двох громадянок, поведінка яких була дещо збентежена та знервована. Обидві, як з’ясувалося пізніше, жительки одного із сіл на Тячівщині.

Як пише Закарпатська митниця, жінки наважилися в пішому порядку перемістити через митний кордон України сучасну техніку в обхід декларування та оподаткування. Під час митних формальностей обидві пішохідки обрали «зелений коридор» та запевняли митників, що, окрім особистих речей, нічого більше не переміщують.

Під час митного контролю інспектори виявили серед речей новенькі планшети, айфони та аксесуари до них. Їх закарпатки не вказали ні в митній декларації, ні усно не заявили.

Серед техніки: 7 мобільних телефонів дороговартістної марки Apple iPhone 14, три планшети Apple iPad Pro та три гарнітури Air Pods Pro.

Орієнтовна загальна вартість виявленого товару сягає понад 9 тис євро, тоді як за митним законодавством на одну особу дозволяється переміщувати в ручній поклажі товару до 500 євро та вагою до 50 кг.

За цими фактами складено протоколи про порушення митних правил за ч.2 статті 471 Митного кодексу України (недекларування товарів, що переміщуються через митний кордон громадянами).

Справу розглядатиме митниця, а от не задекларовану техніку – вилучено, остаточну її вартість визначить спеціаліст-експерт.


Слідкуйте за нами у Facebook та Instagram.

Також підписуйтесь на наш Telegram та Youtube.

Дізнайся першим!Коментарі

МХ
Митник хабарник

То буде подарунок менi, дIткам та жoнi

Читайте також