На Міжгірщині відремонтували спортмайданчик

5
0

Під такою назвою у Репинській ЗОШ І-ІІІ ступенів у рамках підготовки і проведення Року спорту та здорового способу життя пройшов Всеукраїнський місячник впорядкування спортивних споруд.

 

З метою залучення громадськості села до проведення важливого заходу на початку травня організаційним комітетом з проведення місячника, який було створено при навчальному закладові, у центрі села були вивішені оголошення про його початок.

Протягом місяця активну участь у місячнику взяли батьки школярів, які допомогли відремонтувати дитячі рукоходи, “бум”, а також нестандартне спортивне обладнання та ін.

Уже на відремонтованому спортивному інвентарі у школі були проведені цікаві спортивно-масові заходи. Зокрема, “Старти надій” за участю учнів 7-8 класів. Діти змагалися в легкоатлетичних естафетах, стрибках у довжину, підтягуванні на перекладині, волейболі тощо. В результаті напруженої боротьби перемогу здобули восьмикласники.

Переможці та учасники змагань під час проведення останнього дзвоника будуть нагороджені грамотами та заохочувальними призами. 

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також