На міжнародному ярмарку можна буде купити джипа

6
0

та навчитись готувати бограч

13-15 вересня в Закарпатті проходитиме VI Міжнародна виставка-ярмарок «Тур’євроцентр Закарпаття-2007». Організатори виставки-ярмарку:  обласна державна адміністрація, обласна рада, Асоціація туристичних підприємств Закарпатської області. Розпочнуться заходи з офіційного відкриття 13 вересня у спорткомплексі «Юність». Того ж дня презентуватимуть інвестиційні пропозиції туристично-рекреаційної галузі області та можливості сільського зеленого туризму. Передбачено також майстер-клас з приготування бограча та закарпатської кулеші.

Вперше широкомасштабний ярмарок з туристичного бізнесу «Тур’євроцентр Закарпаття» провели в області у 2002 році. Цього разу крім презентацій експозицій туристичних фірм організатори передбачили у програмі виставки-ярмарку «Джип-тур» по Ужанській долині, що на Перечинщині, фестиваль ковальського мистецтва та презентацію кращих кінофільмів про туристичне Закарпаття.

 

Розклад заходів:

13 вересня в спорткомплексі „Юність” о 10.00 відбудеться урочисте відкриття VI  Міжнародної виставки-ярмарку „Тур’євроцентр — Закарпаття-2007”. О 12.00 цього ж дня розпочнеться прес-конференція. З 13.00 до 14.00 — презентація інвестиційних пропозицій туристично-рекреаційної галузі Закарпаття. З 14 до 15 години — представлення можливостей сільського зеленого туризму області (майстер-клас приготування бограча, закарпатської кулеші; презентація продукції закарпатських виноробів).

14 вересня:
О 10-й ранку в Ужанській долині, що на Перечинщині, розпочнеться „Джип-тур”.
З 10.00 до 16.00 — презентація кращих кінофільмів про туристичне Закарпаття (фойє спорткомплексу „Юність”).
Об 11.00 у Невицькому замку, що на Ужгородщині, в рамках VI  Міжнародної виставки-ярмарку „Тур’євроцентр — Закарпаття-2007” розпочнеться міжнародний фестиваль ковальського мистецтва.
15.00-17.00 — семінар із власниками сільських садиб (конференц-зал готелю „Закарпаття”).
15.00-18.00 —  міжнародна конференція „Транскордонне співробітництво та розвиток туризму” (туристично-оздоровчий комплекс „Богольвар”, Ужгородський район).

15 вересня:
З 9.00 до 15.00 — продовження „Джип-туру” в Ужанській долині, що на Перечинщині.
З 11 до 13 години — презентація експозицій фірм та суб’єктів туристичної діяльності.
Підбиття підсумків та нагородження учасників — 16.30.

На фото: Запрошення на виставку-ярмарок „Тур’євроцентр Закарпаття-2007”.

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також