На Мукачівщині зводять школу та надсучасний спортзал (ФОТО)

8
0

У п’ятницю, 05 серпня, перший заступник голови Мукачівської райдержадміністрації Василь Пашкуляк та заступник голови Мукачівської районної ради Віктор Кочетов здійснили робочий виїзд на будівництво другої черги корпусу Верхньовизницької ЗОШ I-III ст.

 

Відкриття першої черги будівництва, а це – навчальний корпус, розрахований на 250 учнів  відбулося у 2009 році. Тоді ж почали добудовувати й другий, де  буде розміщено актовий зал та додаткові шкільні класи. На сьогодні це приміщення вже повністю облаштоване та готове до початку навчального року. Наразі активними темпами споруджується спортзал, аналогів якому в районі поки немає. Його будують за новітніми енергозберігаючими  технологіями та усіма максимально комфортними умовами для школярів. Окрім, спортивних залів, кімнат для передягання, душових та тренерських приміщень, у ньому планується облаштувати й трудові класи.
 
Як зауважив перший заступник голови райдержадміністрації Василь Пашкуляк, було заплановано повністю завершити об’єкт  до першого вересня. Однак через складні погодні умови, доведеться урочисте відкриття додаткових корпусів школи трохи відтермінувати. 
 
Кошторисна вартість другої черги будівництва Верхньовизницької ЗОШ I-III ст. складає більш ніж шість мільйонів  п’ятсот тисяч гривень. Фінансування здійснюється за рахунок коштів з державного, обласного та місцевого бюджетів. 
 

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також