На очищення доріг від снігу виділили 27 млн, проте українці ефекту не помітили (ВІДЕО)

12
0

Україну очистили від снігового полону на минулому тижні лише на словах. А насправді очищення доріг відбувалося повільно та вибірково

Наприклад, дороги, які за обіцянками влади, мали стати проїзними ще в понеділок, у середу і четвер були вкриті снігом та кригою. Їхати можна було максимум однією смугою, виникали величезні корки в містах і поза ними. Хоча фінансували це розчищення досить щедро. Укравтодор отримав від Держказначейства додатково 27 млн грн. З них 6 млн виділили на ліквідацію наслідків снігопаду у Києві.

Дороги мали бути посипані сіллю вщент, проте машини буксували у снігу. Із громадським транспортом були проблеми і пасажири ходили пішки.

Проте усі кияни навряд чи звертатимуться до мера чи підуть на мітинг щодо виборів столичної влади 2 квітня. Втім запам'ятають як провели у автомобільних заторах години і дні і як страждали у машинах швидкої допомоги, які не могли дістатися лікарень, і як спецтехніка "вилизувала" маршрути руху владних кортежів.

За час, поки десь наводили лад, пішоходи пробиралися між авто прямо по вулицях, адже тротуари були непрохідними. А непроїздні подвір'я будинків перетворилися на смітники, бо сміттєвози застрягали там намертво.

Столицю європейської держави обіцяли розчистити спочатку в понеділок, потім в середу, а потім просто оголосили про неможливість вивезти 40 млн тон снігу. І почали готуватися до повені внаслідок його танення.

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також