На площі Народній в Ужгороді відбулись урочистості до Дня державного прапора (ФОТО)

10
0

У святковому дійстві взяли участь представники культури, науки, політичних партій, громадських об’єднань, релігійних організацій та ЗМІ.

Духовий оркестр зіграв зустрічний марш, військовослужбовці Ужгородського гарнізону вишикувались в ряд. Більшість присутніх були в чудових українських вишивках, дітки – у віночках з жовто-блакитними  прапорцями у руках.

Керівники області та обласного центру – голова облради Іван Балога, перший заступник голова ОДА Андрій Сербайло та в.о. Ужгородського міського голови Віктор Щадей підійшли до флагштоку і під звучання Державного гімну віддали честь величному стягу.

Іван Балога та Андрій Сербайло вручили рідним загиблих закарпатських Героїв  ордени за мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України – Сергію Мартину та Олександру Попадинцю.

Учасник зони АТО – підполковник  51 окремої механізованої бригади Петро Михайлович Марко наголосив, що за незалежність своєї держави треба боротися, її ніхто не дарує. Воїни України щодня під жовто-блакитними знаменами ідуть у бій на сході України, кладуть життям, душу і тіло  задля мирного неба над рідною землею. І ми переможемо, бо з нами Бог.

Учень Закарпатського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою Ілля Панько подякував воїнам – захисникам Вітчизни за хоробрість, які вони проявляють у війні, та запевнив, що підростаюче покоління гідно виконуватиме свій обов’язок в майбутньому.

Усі присутні підійшли до пам’ятника Т.Г.Шевченку. Під супровід Закарпатського народного хору поклали квіти до підніжжя Кобзарю. По завершенню разом із хором виконали «Молитву за Україну», відому ще під назвою «Боже великий, єдиний, нам Україну храни».

Квіти від керівництва області та міста також були покладені до підніжжя пам’ятника Герою України, Президентові Карпатської України Августинові Волошину та  на Погорбі Слави – на могили воїнів, які загинули за свободу та територіальну цілісність держави.

Прес-служба Закарпатської облради

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також