На початку навчального року ціни на оренду квартир в Ужгороді злетіли «до небес» (ФОТО)

9
5

Причина очевидна – великий наплив студентів з інших міст, регіонів та країн, які на час навчання планують оселитись в найзахіднішому обласному центрі України.

Цьогоріч до Ужгородського національного університету, що є найбільшим закарпатським вишем, вступило більше двох тисяч колишніх школярів. Разом з тим, студентське містечко мало напоготові 543 вільні місця, розповів у спеціальному коментарі для  Mukachevo.net проректор УжНУ Ігор Король. «На ці 543 місця ми вже поселили людей, також зараз по мірі звільнення кімнат старшокурсниками додатково заселяємо студентів. В першу чергу ми поселяли пільговиків, студентів з-за меж області, ну і першокурсників із закарпатських міст по мірі їх віддаленості від Ужгорода». Місячна плата за проживання у гуртожитках УжНУ цього року складає 250-285 гривень, залежно від номеру гуртожитку.

Тож для значної кількості батьків наприкінці серпня постало питання винайму житла для своїх дітей, а, відповідно, і ціни на оренду квартир суттєво підскочили. За словами ужгородського ріелтора Олександра, таке явище є звичне для цієї пори, але цього року вартість квартир б’є всі рекорди.

Так, ціна на однокімнатні стартує від 2200 гривень, на двокімнатні – від 2500 гривень. Ріелтор пояснює, що однією з причин такого різкого росту цін є студенти-індуси: «Вони в більшості мають гроші і готові давати 5-6 тисяч гривень за квартири в дуже поганому стані, тому зараз і маємо таку ситуацію. Деякі власники навіть ціленаправлено шукають собі саме таких закордонних квартирантів».

Крім того, стрімкий злет цін на винайм помешкань самі ж власники пояснюють зміною курсу долара, каже ріелтор Олександр: «Вони звикли отримувати 150-200 доларів щомісяця і тепер ціни рахують по новому курсу».

Однак, не дивлячись на невиправдані ціни, станом на перше вересня практично всі хороші варіанти помешкань і не дуже вступники таки орендували, а ріелтори передбачають невеликий спад ажіотажу, а разом з ним і цін на ужгородську нерухомість.

Mukachevo.net

Коментарі

Д
друг

Обережно! Не дайте себе обдурити крадiю та аферисту!!! Шолтiс Юлiй Людвикович, який мешкае в Закарпатськiй областi мiстi Мукачево по вул. Берегiвськiй буд. 28, кв. 15 (тел. домашнiй 4-41-41, моб. – 0995061005) зарекомендував себе, як людина що здатна на шахрайство, обман а також крадiжку. Дуже небезпечна людина – лицемiр, мае аморальнi задатки. Постiйно пропонуе послуги на виконання ремонтних робiт в будiвлях, спорудах та помешканнях, а потiм намагаеться обдурити, а кошти привласнити i розтринькати на свiй розсуд. Його батько Шолтiс Людвик Людвикович i мати Шолтіс Габрієлла Іванівна синка покривають та створюють йому всi умови для можливостi творити беззаконня. Попереджаю всiх на майбутне – це дуже небезпечнi та лицемiрнi люди. Будьте обережнi при спiлкуваннi i особливо коли будете мати з ними якусь справу.

Т
таня

для чого тут ображати індусів! невже ми стаємо расистами!!! подивіться що в державі коїться, а не кидайтеся на мирних студентів

СП
сибірська падла

Індуси підари відстрілювати їх нахрен. Лише хвороби різні сюди принесли. Ходять по місту наче в себе в індії. цигани срані

З
здобуття...

вже можна пишатися?

В
Васько

До чого тут навчальний рік? Ви по магазинам давно ходили? Ціни бачили? Після Майдану більшість цін зросла в 2-3 рази. Було 1300 - стало 3900. От вам і математика.

Читайте також