На Пряшівській в Мукачеві завершують капітальний ремонт дороги (ФОТОРЕПРОРТАЖ)

7
6

Хоч сама вулиця, яка є частиною об’їзної розв’язки міста, перебуває на балансі області, ремонтні роботи проводяться коштом міського бюджету та під контролем мерії Мукачева.

Капітальний ремонт стартував ще восени минулого року після тривалої процедури погодження документації та певного супротиву з боку обласних чиновників. Але зрештою ремонт розпочався – із повної заміни дорожнього покриття на новий з бетонною основою, а також обладнання бордюрів та стоків. Наразі ж завершують останній шар покриття

– Дороги в Україні, на жаль, ремонтують по-різному. І ось як ми це робимо в Мукачеві. Ще минулоріч восени ми розпочали капітальний ремонт вулиці Пряшівської-бічної, яка є частиною дуже важливої об’їзної розв’язки міста. Окрім повної заміни дорожнього покриття, були замінені бордюри, облаштовано стоки. Більше того, саме полотно стелилось у 2 етапи. Минулої осені – основа, або так звана подушка на бетонній основі, і ось зараз – остаточний верхній шар, – пояснив міський голова Андрій Балога.

– Цей ремонт кардинально відрізняється від того, який нам часто підсовує облавтодор під виглядом капітального, хоча за кілька місяців асфальт буквально пливе на очах. Нещодавно із захопленням переглядав сюжети про Велику Добронь, де люди самотужки ремонтують вулиці й дають гарантію на власний ремонт 10 років. Впевнений, ремонт на Пряшівській прослужить точно неменше, а навіть, сподіваюся, і довше, – підкреслив він.

Як виглядала Пряшівська раніше можете переглянути за посиланням.

Коментарі

Н
Наталія

Зробіть ремонт на вулиці Суворова!!!! Неможливо ні пройти , ні проїхати. Поруч дитяча обласна лікарня! Майте совість.

О
ористарху

Польовий тут ні до чого...

Щ
Щгнщшнщгн

До ористарх Мусів зробити бо ремонт ходової тих нових грузовичків набагато дорожче. Втім, не бачу нічого поганого: робив собі - виграли всі хто живе( працює) по маршруту. Підозрюю ,що тепер змушений буде підтримувати її в такому стані постійно.)))

С
саша

тепер перехрьосток з улицьов I.франка стайе опасним! Якшо незробити огранiченiйе на скоросьть.Хотяби лежачих копчикiв

О
ористарх

нормальну ссі дорогу польовий до роботи зробив

Г
Газда

Головне, щоб фури перегружені в жару не їхдили по ній

Читайте також