На радість чотирилапим: У Мукачеві відкривають майданчик для дрессировки собак (ФОТО)

42
5

Сьогодні, на ньому почались перші роботи по встановленню собачих аксесуарів.

Майданчик побудований на вулиці Свалявська за ініціативою Мукачівського кінологічного клубу "Замкова стража" та всіх небайдужих, які підтримали цю ідею. Прийти сюди потренувати собаку зможуть всі бажаючі, як любителі так і професіонали.

— Майданчик буде зроблений за європейськими стандартами, такого не буде ніде в області. До 18 років, можливо будемо вимагати дозвіл батьків, але загалом майданчик буде відкритий,-  розповів Голова громадської організації мукачівського клубу кінологів «Замкова стража» Чабо Яров.

Тут працюватимуть професійні кінологи, які проводитимуть у певні дні безкоштовні групові заняття.

На майданчику будуть встановлені кілька бар’єрів, гойдалка, «замок» з мостиками та багато чого іншого. Звісно, облаштують борд з правилами поведінки на майданчику.

До речі, на базі Мукачівського центру позашкільної освіти діє дитячий кінологічний клуб під керуванням інспектора-кінолога кінологічного центру лейтенант поліції Олени Маликової.

Там дітям розповідають не лише як приборкати свого чотирилапого друга та навчити його виконувати команди, а й анатомію собаки, їх поведінку, як надавати першу допомогу та інше. 

Коментарі

Г8
Гість 89

Ну тут реально і критика недоречна! І місце хороше вибрали, безлюдне. І справу хорошу зробили! На перспективу треба ще для мешканців інших районів міста

1
123

нехай прекрасні дресерувальники і власники собак не забувають за ними пибирати як в Європі, а також в одити в намордниках

А
Анна

Ініціатива - чудова, за це спасибі., але редактори, що таке "дрессировки" та ще з двома сс?))))) дресура українською, значить - для дресури :-)

П
Пенсіонер

Вот таку новость приятно почитати. Респект організаторам.

М
Молодці

Що тут скажеш ? Молодці !!!

Читайте також