На Рахівщині нелегальні лісоруби закидали поліцейських камінням та палицями

13
16

Вчора ввечері, 28 травня правоохоронці отримали повідомлення від небайдужих мешканців, про те, що в смт. Ясіня кілька невідомих людей складають у вантажівку крадену деревину.

У Головному управлінні національної поліції Закарпаття розповіли Mukachevo.net, що прибувши на місце правоохоронці побачили ГАЗ-53, який вже був завантажений деревиною. Близько 6 чоловік, які були на місці, побачивши правоохоронців, втекли.

Трохи згодом, коли поліцейські вирішили транспортували цю деревину до райвідділку, ці люди повернулись і почали чинити опір. Вони кидали гілки та каміння під колеса автомобілів. В ході цього було пошкоджено 2 службових автомобіля, марки Нісан та Нива.

В управлінні додають, фізичного контакту з порушниками не було.

Наразі особи всіх порушників встановлені. Вони і раніше помічались у схожій діяльності. Водій вантажівки та інші є мешканцями смт. Ясіня.

Відкрито провадження за ч.2 статті 342 ККУ, тобто опір працівникові правоохоронного органу під час виконання ним службових обов’язків.

Таке порушення карається штрафом від 100 до 200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк від 3 до 6 місяців, або обмеженням волі на строк до 4 років, або позбавленням волі на строк до 2 років.

Коментарі

М
Майдаун

Троцкій,то дякуни були.

Д
ДідоК

Чувим що типить пуліція піштолі неберуть на виклик бо годни від них забрати та такся страхувуть.

Z
ZZZ

ТИХ ЩО КАМІННЯ МИТАЛИСЯ ЩЕ ТРЕБА ОТ П.....И.ПАХ РЕВУТЬ ЩО ЇХ ЗАЛИВАТЬ

М
мукачево

ДО й то ти и баран

А
Аваков

я нормальний міністр....чесно...!

"
"00-00-00-00"

Не ТРЕБА- ЛЯ-ЛЯ..Аваков наводить порядок і доста розумно-норм. міністр МВД...І ще хай на парлвмент.виборах-вообще буде МОЛОДЕЦЬ Аваков!Підтримую Авакова-наст політик і людина діла.а не як Луценки, брехачі з АП, і пр.!

D
Dovbus

Оце я розумію РЕФОРМУВАЛИ ПОЛІЦІЮ-тіки хабарі шукають де би СОБІ ЛЮБИМОМУ ВЗЯТИ(ну не всі -ну 30% прибл.нормальні хлопці.остальні-70%-ОТСТОЙ і ХУЖЕ.-крим...))А коли треба шо по ФАКТУ-"0" на виході-побьють ...

С
Стьопа

Вибачаюсь начальницькі посади

С
Стьопа

Іще скоротіть поліцейських до 20 у Районі, з яких 10 насильницькі посади. Щоб викликати інший патруль на допомогу це просто не реально так як він на других викликах і далеко в Богданах, скоро менти самі ховатися будуть. Слава Україні

І
Іван

Це херня за такі дії, так мош тогди кожен день їх блокувати і бити машини

Т
Троцкій

То хунта приїхала рубать ліс. Аваков заскочив на гарячому. Хунта почала верзти каміння.

1
123

Не поліція - а клоуни, доведено неодноразово!

ПД
Правдоруб до йолопа "й".

Порада йолопу "й", ще раз прослухай курс 10-ти класів, щоби не бути туманом. Повені не від розміру річок залежать ( це ж треба бути таким бараном, як ти, щоби таке придумати), а від розміру випадіння опадів, які утримуються в грунті за рахунок кореневих систем лісів. А так, як лісів - НЕМАЄ, бо їх сволота повирубувала така, як ти, то вся вода, яка випадає у вигляді дощу та снігу проходить через гірські грунти та стікає вниз НЕ ЗУПИНЯЮЧИСЬ!!! Вчися.

1
1234

"Аваков" правий, "Й" як завжди йолоп. Експертів купити легко, а особливо тим, кому то треба. Він прийшов знайти іншу причину паводку а не вирубку лісу, щоб і далі ліс рубали та вивозили за кордон!

А
Аваков.

Поліцейським згідно до статті 342. КК України "Опір представникові влади, працівникові правоохоронного органу, члену громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону або військовослужбовцеві" ДОЗВОЛЯЮ ВІДКРИВАТИ ПО НАПАДНИКАМ НІЩИВНИЙ ВОГОНЬ НА УРАЖЕННЯ!!!

Й
й

Експерд кажуть, що потрібно річки копати глибшими і ширшими, тоді не буде повені, а не на лісорубів нападати.

Читайте також