На ринках Ужгорода дешевшають овочі

6
0

Помідори, молода картопля, морква, цибуля і зелень - повний комплект для смачного борщу за більш-менш доступними цінами можна придбати у торгівельних рядах центрального продуктового ринку Ужгорода.

Стара картопля коштує від 10 гривень, молода середнього розміру - від 13-ти, дрібна, як горіх, - 9 гривень за кілограм. Як розповіла одна жінка, купує її не через бідність - вариться така бульба швидше, ніж крупні коренеплоди.

Що стосується кабачків - то їх можна придбати по 3-4 гривні за кіло. Подешевшали на ринку огірки - 4 грн 50, проти 5 грн за кілограм на минулому тижні. Ціна молодої капусти знизилась в порівнянні з минулим тижнем на 30 копійок і становить сьогодні від 3 грн 50 до 4-ох гривень за кілограм. Окрім цього, подешевшала на ринку молода цибуля, помідори, кріп, часник, а також молочні продукти: яйця- 4 грн 70 коп. проти - 5 грн/дес. на минулому тижні, овеча бринза - 40 грн/кг проти 50-ти і молоко- 9 проти 10 грн/л.

Стабільними залишаються ціни на м'ясо. Кілограм свинної вирізки коштує від 45 до 54 гривень, яловичини - 45-50 гривень .

Черешню на ринку продають від 8 гривень за кілограм. Що стосується полуниці, то за цю ягоду правлять у межах 25-30 грн/кг.

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також