На ринках Закарпаття активно продають городину (ФОТО)

8
4

Редакція Mukachevo.net дізналася ціни овочів та фруктів на ринку у Мукачеві.

Так, абрикоси, які привезли з села Ключарки продають по 30 грн за кілограм, персики із села Бене, що на Берегівщині, 35-40 грн.

Кукурудза на ринку розходиться по 15 грн, а от за полуницю просять 45 грн.

Також, на ринку ми знайшли фрукти з інших регіонів країни. Так персики з Умані продають по 50 грн, а абрикоси звідси також — 60 грн.Зазначимо, Mukachevo.net вже розповідало, що через негоду на Закарпатті втричі подорожчали тепличні помідори.

Коментарі

Г
Голесо

То для тих ко проти продажу землі,чорнозема на якому карумплі 20гр,шо дешевше го з африки,египта завозити,кіло абрикоса нормального,35 грн...євро...шифтарьки подуріли))за євро в європі кіло любого фрукта купиш...Реально геноцид,і потім коли якась тварина пише,чому ти украіну не любиш?!))))а она тебе любить?!))ага,28 років подряд любить...у всіх позах...Но ничь так Вам і треба,раз на виборах не думаєте))за першого у списку кандидата,0,4%...Зеленський Вам "навиращує",хіба грибок на ногах...Іште кендерицю,і шупайте .....цю))

1
123

до чого тут імпорт з Умані!!! може з Ємена? тоді підходить))) Што за тупак пише!!!!!!!!!1

A
ALAN

А городина з чого - з блоків чи з металопрофіля?)))))))

С
Сергій

Я в шоке - на основній фотці апельсини, ківі, грейпфрути, а в назві "городина" =) Я про імпортні фрукти з Умані - то взагалі анекдот!

Читайте також