На ринках Закарпаття з'явилися небезпечні відбілювачі в паперових соломинках (ФОТО)

9
1

Про виявлення небезпечних оптичних відбілювачів в паперових соломинках повідомили в Головному управлінні Держпродспоживслужби в Закарпатській області.

За даними Держпродспоживслужби оптичні відбілювачі експортувалися з Китаю (оптовий продавець: Metro AG, Germany) до України (отримувач: ТОВ «МЕТРО Кеш енд Кері Україна», Харківське шосе 201-203, буд. літера «2 Б», м. Київ, 02121).

У разі виявлення небезпечного товару служба просить повідомити Головне управління Держпродспоживслужби в Закарпатській області за адресою вул. Минайська, 39 а, м. Ужгород, Закарпатська область, 88015, тел.: (0312) 64-71-79.

Також в Держпродспоживслужбі зазначають, що відповідно до статті 20 Закону України “Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів” оператори ринку зобов’язані вилучати та/або відкликати у встановлених законом випадках харчові продукти, які перебувають в обігу, якщо встановлено, що ці продукти можуть спричинити шкідливий вплив для здоров’я людини та у строк не більше двох робочих днів письмово інформувати про виявлену невідповідність компетентний орган (Головне управління Держпродспоживслужби в Закарпатській області), що передбачено частиною 3 статті 20 даного Закону.


Слідкуйте за нами у Facebook та Instagram.

Також підписуйтесь на наш Telegram та Youtube.

Дізнайся першим!


Коментарі

1
1234

А коли завозили, та не бачили, лише при продажі виявили, це все КОРУПЦІЯ

Читайте також