На що звернути увагу при оформленні кредиту?

3
0

Українці в середньому оформлюють 650 тисяч мікропозик щомісяця. Кредит може стати вирішенням фінансових ситуацій, але недбале користування може привести до додаткових витрат.

Декілька порад, щоб отримати максимум користі від оформлення онлайн позики:

  1. Проаналізуйте пропозиції. Зараз на ринку мікрофінансових організацій (МФО) є безліч пропозицій позик з різними умовами, тому кожний зможе знайти собі свій варіант. Зверніть увагу на ставку та строк кредиту. МФО зазвичай пропонують позику на невелику суму та короткий строк (в середньому це до 15 000 грн та до місяця).

Добре, якщо є калькулятор на сторінці фінансової компанії, тоді можна переглянути теоретичні витрати та дату сплати. Онлайн кредити в Pango можна прорахувати завдяки калькулятору на головній сторінці.

  1. Ознайомтеся з договором. Зараз більшість МФО пропонують підписати договір онлайн; цей електронний документ рівноцінний звичайному паперовому і має таку саму юридичну силу. Тому при оформленні позики обов’язково перегляньте, які умови вказанні в кредитному договорі: відсотки, термін, сума переплати, комісії. Інформація має бути прозора та зрозуміла. Перечитати всі сторінки документа займе певний час, при цьому рекомендуємо його витратити, щоб ознайомитись з усіма умови оформлення та переконатися, що вони вам підходять.
  2. Пролонгація. Звичайно, що погашати платіж треба завжди вчасно, адже це суттєво впливає на кредитну історію, а значить й на майбутні видачі кредиту, але, на жаль, життя зараз непередбачуване. Так що буде плюсом якщо МФО пропонує клієнтам оформлення пролонгації кредиту. В Панго всім клієнтам доступна можливість продовжити пільговий період на 3, 7 або 15 днів, щоб далі користуватися позикою без додаткових нарахувань.

Де можна оформити мікропозику?

Pango – мікрофінансовий сервіс, який допомагає отримати кредити без дзвінків на картку – за лічені хвилини. Для цього треба тільки пройти ідентифікацію за допомогою сервісу BankID. Послуги доступні всім громадянам України віком від 18 до 65 років. Рівень прибутку та місце роботи не впливають на рішення по заявці. Для нових клієнтів Панго діє акція: перша позика під 0,01% в день. Це гарна можливість отримати кошти з мінімальною кількістю витрат. Подати заявку можна 24/7.

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також