На "Синевирі" готуються до виставки "Дерев'яна архітектура в культурному ландшафті: виклики сучасності"

17
0

5 жовтня 2015 в Національному природному парку «Синевир» відбувся круглий стіл з місцевими жителями і представниками НПП «Синевир» в рамках міжнародного проекту «Дерев'яна архітектура в культурному ландшафті: виклики сучасності», що підтриманий Європейським Союзом за програмою «Інвестиції в людей».

Мета круглого столу: просвітницька робота про цінність дерев'яної архітектури в культурному ландшафті; важливість дотримання архітектурних традицій в сучасному будівництві; інформування про виконані та заплановані заходи проекту.

Під час круглого столу виступив провідний архітектор студентського проектно-конструкторського бюро Національного лісотехнічного університету України Любомир Пархуць. Він ознайомив присутніх з попередніми результатами дослідження дерев'яної архітектури в НПП «Синевир», яке проводилося в цьому році. Любомир Пархуць зазначив, що в регіоні є багато хороших прикладів нового будівництва з дотриманням традицій. У той же час спостерігаються новобудови, які псують культурний ландшафт. Він показав фотографії, що ілюструють позитивний і негативний приклад будівництва в селах Синевирська Поляна, Синевир, Негровець, Колочава, розповів про окремі елементи цих об'єктів.

Начальник відділу еколого-освітньої роботи НПП «Синевир» Юрій Бабічин розповів учасникам круглого столу про заходи проекту, які реалізовані в НПП «Синевир», а саме: дослідження культурного ландшафту, проведення стажування, круглих столів, участь у конференціях, виставках, широка інформаційна робота в пресі та інтернеті, пропагандистська діяльність серед населення і влади тощо. Він також інформував присутніх про заходи, які плануються найближчим часом, а це випуск буклету і стенду, проведення на базі НПП «Синевир» міжнародної виставки «Дерев'яна архітектура в культурному ландшафті: виклики сучасності», відвідати яку запросив усіх бажаючих в лютому 2016 року.

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також