На Сицилії годинники загадково поспішають на 20 хвилин

6
0

Незвичайне явище зареєстровано в ряді міст Сицилії. Феномен став справжньою загадкою, оскільки поки нікому не вдалося встановити його причини.

Загадковий феномен зареєстрований на італійському острові Сицилія: вже більше тижня електронні цифрові годинники у багатьох жителів острова поспішають на 10-20 хвилин щодня. Незвичайне явище зареєстровано в ряді міст Сицилії. Феномен став справжньою загадкою, оскільки поки нікому не вдалося встановити його причини.

Як повідомляється, поки що мешканці острова відчувають лише невеликі організаційні незручності, але ситуація може стати критичною - з ладу виходять системи банків. На даний момент логічного пояснення того, що одночасно більше тисячі електронних пристроїв (включаючи будильники і різні побутові таймери) в різних зонах острова стали працювати зі збоєм, немає.

Розслідуванням містичного явища наразі займаються фахівці кафедри електротехніки Університету в Катанії. Серед висунутих версій є і цілком правдоподібні: причиною аномалії називаються невідрегульованих сонячні панелі, експерименти радіоаматорів, а також ремонтні роботи підводного електричного кабелю, що ведуться з середини травня.

Жителі Сицилії діляться враженнями від "загадкового божевілля годинника" в Facebook. Зокрема, користувач на ім'я Френсіс запитав у своїх друзів і колег, чи відчували вони проблеми з тим, що електронний годинник на холодильниках, мікрохвильовках та інших приладах поспішає. Це питання зібрало велику кількість відгуків.

"Я помітила, що годинник на мікрохвильовій печі йде швидше, ніж потрібно, і перевела його. Але через деякий час усе повторилося ...", - написала користувач Меліна.

Її підтримала дівчина під ніком "Ангел": "Так! У мене теж саме сталося з будильником".

Користувач Мерилін написала, що "справді відбувається щось дивне".

"Годинник на моїй мікрохвильовій печі став поспішати на 7 хвилин. Спочатку я подумала, що ненавмисно його зачепила, але потім теж саме сталося і з годинником в комп'ютері", - повідомила Мерилін.

Пізніше Френсіс розповів журналістам місцевих ЗМІ, що ця зараза поширюється як лісова пожежа.

"Я більше не сприймаю це як жарт. Навіть у продуктовому магазині біля будинку мені сказали, що у них поспішає годинник. Але найбільше мене схвилювало те, що теж саме мені заявили в банку. Клерк попросив мене трохи почекати, тому що у них "невеликий збій в системі". Я запитав: "У вас поспішає годинник?", він здивувався: "Звідки ви знаєте?!", - розповів Френсіс.

Як повідомляють сицилійські ЗМІ, з ладу дійсно виходять системи кредитних установ. Зокрема, черги в банк перетворюються на пекло через те, що годинник показує різний час. Банкам доводиться відправляти клієнтів по домівках.

Деякі сицилійці звинувачують в усіх бідах вулкан Етна, який протягом кількох останніх тижнів вів себе дуже активно. Можливо, він міг стати джерелом магнітного випромінювання, що вплинуло на хід годинників.

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також