На виконання наказу управління освіти і науки Закарпатської облдержадміністрації від 14 лютого 2012 року №114 29 лютого у Тячівському міжшкільному навчально-виробничому комбінаті відбулася ліцензійна експертиза професій оператор комп’ютерного набору, водії автотранспортних засобів категорій «В» і «С».
Експертною комісією перевірені стан кадрового, навчально-методичного та матеріально-технічного забезпечення із заявленої професії та їх відповідність вимогам, установленим законодавством.
На основі проведеної ліцензійної експертизи встановлено, що навчально-матеріальна база комбінату із професій оператор комп’ютерного набору і водій автотранспортних засобів (категорія «С») в основному відповідає вимогам ліцензування.
Особливу увагу експерти звернули на наявність ліцензійного програмного забезпечення, встановленого на 14 комп’ютерах: Open Office, 7-zip, File Navigator, Google Chrome. Викладачі спецдисциплін мають відповідну освіту, майстри в/н та інструктори з індивідуального навчання водінню – робітничу кваліфікацію, але не мають відповідної фахової освіти.
Комісією встановлено, що із професії водій автотранспортних засобів (категорія «В») кількість легкових автомобілів не відповідає Державному стандарту професійно-технічної освіти і заявленому ліцензованому обсягу.
У результаті експертною комісією прийняте рішення надати ліцензію із професій:
– оператор комп’ютерного набору з ліцензованим обсягом 30 осіб;
– водій автотранспортних засобів (категорія «С») з ліцензованим обсягом 30 осіб;
– водій автотранспортних засобів (категорія «В») з ліцензованим обсягом 30 осіб замість заявлених 60.