На Тячівщині судитимуть 29-річну водійку, яка насмерть збила жінку-пішохода

428 1

Йдеться про аварію, яка трапилася 29 жовтня 2024 року у селі Терново. Тоді водійка Volkswagen у стані алкогольного спʼяніння наїхала на 72-річну жінку-пішохода. Від отриманих травм вона померла на місці.

29 жовтня близько 23 години, до поліції надійшло повідомлення про наїзд на жінку-пішохода у селі Терново на Тячівщині. Від отриманих травм 72-річна потерпіла загинула на місці події.

Як йдеться у повідомленні поліції, аварія старалася на неосвітленій ділянці дороги. 29-річна водійка автомобіля «Volkswagen» проявила неуважність та несвоєчасно загальмувала перед перешкодою. Внаслідок чого вона наїхала на жінку, яка йшла в попутному з автомобілем напрямку, штовхаючи поруч велосипед.

Освідування показало, що за кермом жінка перебувала в стані алкогольного спʼяніння. Того ж дня її затримали та помістили до ізолятора тимчасового тримання.

У справі було проведено всі необхідні слідчі дії, її скерували до суду. За скоєне водійці загрожує до 10 років ув’язнення з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк від п’яти до десяти років.


Коментарі

П
пітьо

так пʼяна бола… значить недоторкана. Дадуть раз 5/ть, пак через пів року замінять на 2 умовно.

Читайте також