На трасі Київ-Чоп в межах Закарпаття встановлять камери вимірювання швидкості

30
7

Вже від сьогодні патрульні використовуватимуть спеціальний прилад TruCam, який вимірюватиме швидкість автомобілів у спеціально визначених місцях на головних трасах країни.

Такі камери встановлюватимуть на аварійно-небезпечних ділянках доріг міжнародного значення, про це повідомили в Управлінні патрульної поліції Закарпаття.

Про встановлену камеру, її фото та відеофіксацію на трасі повідомлятимуть спеціальні знаки. Тут же будуть чергувати правоохоронці з спеціально увімкненими маячками синього кольору.

Цього тижня патрульні використовуватимуть камери у тестовому режимі, для профілактики.

Патрульні додають, що у системі використовуватиметься алгоритм шифрування AES, що робить неможливим втручання в роботу системи та будь-яке корегування даних.

Кількість складених адміністративних матеріалів та кількість збережених відео теж контролюватиметься.

Коментарі

О
О

Когда уже камеры к чинушам к кабинеты поставят,и учителям-деканам,полициянтам-судьям,врачам

ГС
Гаішник Старий

З єднов камеров порядок ненаведеся треба в корчах поліцаям сидіти і часто міняти міста за два тижні дуже мало буде желающих гнати мотор як пса......А тоті TruCam окупиться за три дни.

ДБ
До брррр

А ти думаєш чого їх скорше не встановлювали? Бо проводилася сертифікація. На даний момент камери пройшли 2 сертифікації. Кожен день аварії з 200-ми через перевищення швидкісного режиму, понакуповують смолошам права, а они думають шо шумахери. Мішик шумахер тоже розпіzdjoxavся. І опит му не поміг і бляха борза була.

ДН
до нижнього

Нет бля , будем ждать пока все не порозбиваются на смерть ! законник ...... вообще не в тему , даун

Б
Бррр

А законно ли это? Сами ведь исключили возможность замеров скорости с ликвидацией ДаИ , сертификацию устройства прошли? Или как обычно, сначала поставим, пусть судяться

В
Водій

Ого, аж одну камеру?

В
Водiй

Треба лизти на чердак за антирадаром

Читайте також