На війні загинув житель села Червоне, солдат Іштван Фекете. Попрощаються із військовим у неділю, 9 серпня.
Чоловік загинув 27 липня 2026 року під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Степногірськ Запорізької області.
Жителів Чопської громади закликають о 12:00 долучитися до «живого коридору», який пройде по вулиці Головна у селі Червоне.
О 12:45 розпочнеться рух траурної процесії за маршрутом: с. Червоне (вул. Головна) – дорога до села Тисауйфалу – с. Тисауйфалу (вул. Кошута – вул. Петефі – вул. Миру) – кладовище. Як повідомили у Чопській громаді, чин похорону полеглого розпочнеться о 13:00.
Редакція Mukachevo.net висловлює щирі співчуття рідним та близьким полеглого воїна. Вічна шана і памʼять Герою, який віддав життя за Україну і кожного з нас.