На Великоберезнянщині ледь не спалахнула електричка Сянки — Ужгород (ФОТО)

40
2

Як повідомили очевидці, на один з вагонів електропоїзда впав провід високовольтної напруги. Люди залишилися заручниками в закритому вагоні.

Інцидент стався на станції в с.Мирча Великоберезнянського району.

Як розповіла пасажирка, коли люди сіли в електропоїзд і двері ще були відкриті, то на один з вагонів впала високовольтна лінія на поїзд.

— Те що це було страшно ... Це дуже мягко сказано, повалив дим і двері закрили, люди залишилися заручниками в закритому. І почався Армагедон,било настільки гучно що здавалося що я в центрі смерча, іскрило по всіх вагонах, ці 20 хвилин здавалися вічністю, я просто шокована, — розповіла в мережі фейсбук Анастасія Файкова.


Як наслідок, електричка прибула до Ужгорода з годинним запізненням і без світла.

В результаті події, ніхто на щастя не постраждав.

Коментарі

О
Олег

Редакция, не перепечатывайте информацию. Это упала не просто высоковольтная линия, это упал тяговый контактный провод из-за обрыва несущего троса (судя по фотографии). Да и в таком случае электропоезд отправился не просто без света, а вообще при помощи тепловоза. Да и то думаю что тепловоз был нужен только для того чтобы вытянуть электропоезд за пределы этого участка контактного провода до разъединителя или поста секционирования.

П
Пасажир

Да, прав був Омелян - треба строїти гіперлупи.

Читайте також