На Великоберезнянщині природний газ подали ще до одного населеного пункту

6
0

села Мирча

20 травня на Великоберезнянщині природний газ подали ще до одного населеного пункту — села Мирча. На своєрідному святі тут побували голова облдержадміністрації Олег Гаваші, в.о. голови Великоберезнянської райдержадміністрації Мирослава Каламуняк.

 Вітаючи мирчан з цією подією, голова облдержадміністрації Олег Гаваші відзначив, що незважаючи на недостатні обсяги фінансування з державного бюджету, область активно газифікується. На 1 січня цього року протяжність газових мереж  краю становила 4,8 тис. км. Завершено газифікацію Виноградівського та Іршавського районів. У цьому році передбачається завершити її на  Берегівщині та Ужгородщині. За словами Олега Олодаровича, поки що відстає Великоберезнянщина. Наразі тут газифіковано 4 населені пункти – Великий Березний, Малий Березний, Забрідь, а тепер і Мирчу.  

Газифікувати це село почали торік. На будівництво підвідного газопроводу з державного бюджету було виділено 290,0 тис.грн. і побудовано 2,7 км газопроводу. Були, звісно, певні складнощі. Але за підсумками виконання обласного бюджету за перше півріччя цього року буде профінансовано заборгованість, яка виникла в ході будівництва.

 У своєму виступі керівник краю наголосив, що кошти, які заробляються, вкладаються переважно у соціальну сферу. Так втілюються у життя соціальні ініціативи Президента України.

 До початку нового навчального року автономне опалення  з’явиться і в місцевих  школі, і в дитсадочку — пообіцяв голова. Також Олег Гаваші нагородив Почесними грамотами найактивніших учасників газифікації. Відтак виконав почесну місію — урочисто запалив газ.

 До речі, у цьому році газифікуватимуть густонаселені території районів: Міжгірського (с.Колочава – села Синевирської долини), Перечинського (населені пункти долини річки Тур’я), Тячівського (до сіл Нижня Апша – Солотвино), Хустського (с.Горінчево, Драгово – північна частина району), Берегівського (підвідні газопроводи до сіл Рафайново, Каштаново, Запсонь), Воловецького (с.Гукливий – Скотарське, Нижні Ворота), а також  продовжиться газифікація (перехід на автономне опалення) об’єктів соціально-культурної сфери. Потреба в коштах для газифікації за розрахунками управлінь облдержадміністрації та за пропозиціями райдержадміністрацій – близько 20 млн. гривень, повідомили в управлінні інформації та зв’язків із громадськістю облдержадміністрації.

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також