На Закарпатті через цигарки українець залишився без авто

10
0

Сьогодні (05.05.12) працівники митного поста «Ужгород» попередили спробу незаконного вивезення за кордон понад 3200 пачок сигарет, прихованих від митного контролю в спеціально обладнаних тайниках в автомобілі.

Для перетину українсько-словацького кордону, 37-річний українець обрав п’яту годину ранку, мабуть розраховуючи на стомленість митників, та свідомо обрав для свого легковика марки “VOLKSWAGEN PASSAT” спрощену смугу митного контролю - «зелений коридор», аби безперешкодно та швидко перевезти заздалегідь прихований товар. 

Проте митники вирішили провести поглиблений огляд  іномарки,  результат якого миттєво розвіяв міф про чесні наміри нашого співвітчизника перетнути кордон. В автомобілі у спеціально виготовлених тайниках були виявлені приховані від митного контролю та не заявлені при усному опитуванні цигарки іноземного виробництва марки «Jin Ling» (без акцизних марок) загальною кількістю 3236 пачок.

По 138 пачок цигарок знаходились у спеціально виготовлених сховищах – металевих ємностях, що були прикріплені під переднім правим та лівим крилами автомобіля. Доступ до них став можливим після зняття акумуляторної батареї та демонтажу повітряного фільтра.

2960 пачок знаходились у тайнику, обладнаному по периметру днища багажного відсіку автомобіля у вигляді подвійного дна. До них митники дібрались, демонтувавши задній бампер та відкривши спеціально виготовлені отвори, закриті металевими пластинками та через люк для встановлення бензонасосу. Як пояснив чоловік, приховані цигарки йому не належать, переміщував їх до Словаччини за грошову винагороду.

Чопські митники склали протокол про порушення чинного законодавства за статтями 339 та 352 ч.1 МКУ. Виявлені тютюнові вироби, вартістю понад 16 тисяч гривень, та легковик за ціною 70 тисяч гривень, вилучено до рішення суду.

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також