На Закарпатті народжується все більше і більше двійнят (ВІДЕО)

9
0

Їх спланувати неможливо. Двійнят і трійнят на Закарпатті стає все більше. Науці досі не відомо, чому запліднена яйцеклітина може ділитися на 2, а то і більше частин.

Закарпатські лікарі запевняють сьогодні мами не бояться народжувати не зважаючи ні на кількість дітей, ні на складне економічне становище.

Абсолютний рекордсмен серед українських сіл за кількістю двійнят і близнюків звичайно Велика Копаня на Виноградівщині. Тим не менше медики запевняють закарпатські мами і з інших населених пунктів дедалі частіше стають володарками потрійного чи подвійного маленького щастя.Цього року порівняно з минулим кількість пологів збільшилася на 56. Робити аборти більшість мам навіть і не думають, віра в Бога у закарпатських жінок бере верх. За шість місяців цього року вже народилося 12 двійнят і три трійні. Заборонити стати мамою ніхто не може запевняє Ярослав Лупяк, але ця роль дуже важлива і відповідальна. Не залежно від того, скільки народжених двоє, троє чи один головне аби вони були здоровими, а це вже завдання мами. Медики запевняють не мами народжують дітей, а діти народжують батьків.

М-Студіо

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також