На Закарпатті правоохоронці затримали росіянина, який зберігав зброю та боєприпаси (ФОТО)

30
5

48-річного громадянина російської федерації, який поблизу Ужгорода мав схованку зі зброєю та боєприпасами, викрили працівники СБУ та Нацполіції.

Як повідомляє Управління СБУ в Закарпатській області, в помешканні 48-річного уродженця Дагестану, члена одного з транснаціональних злочинних угруповань, правоохоронці вилучили пістолет, кілька гранат, тротилові та димові шашки, набої.

Ймовірно зброя могла бути використана для вчинення тяжких злочинів на території Закарпаття. Правоохоронці вилучили зброю, а росіянина затримали та доправили до ізолятора тимчасового тримання.


В поліції Закарпаття додають, що зловмисник проживає на території України з 2004 року та наразі перебуває на умовному терміні за вчинення злочину – вимагання.

Наразі слідчі відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України, тобто Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами. Санкція даної статті передбачає позбавлення волі на строк до семи років.



Слідкуйте за нами у Facebook та Instagram.

Також підписуйтесь на наш Telegram та Youtube.

Дізнайся першим!


Коментарі

/
////

Так ніжно взяли, що аж дали цигарку випалити..добрі правоохоронці. А треба було по почкам віддубасити, щоб хоч трохи налякати паскуду.

Д
Дюрі

Ай бо молодці, правоохоронці, шо накрили дагову ячейку! Нема шо шастати по Закарпаттю з зброєю

М
Мигаль

Ни Ланьостера браток буде ? Тот любить давати роботу усяким дагам .

О
охоронец

підозріла морда ліца.....

Д
Дружинник

Дагестанці чесн ілюди він не винен

Читайте також