На Закарпатті розгорнувся скандал між КМКС та Йоббіком за голоси виборців

4
22

З наближенням дня парламентських виборів в Угорщині, які відбудуться 8 квітня 2018 року, почалося загострення і між політичними організаціями угорців на Закарпатті. Зокрема, представники КМКС, які активно лобіюють інтереси партії Віктора Орбана ("Фідес") почали кампанію проти націоналістів-радикалів з "Йоббіка".

Зокрема на сайті Karpathir була опублікована стаття, яка звинуватила очільницю КМКС в Берегові, політолога Кароліну Дарчі.

Депутат Берегівської міської ради нібито припустила, що підпал та вибух у офісі організації угорців в Ужгороді був на руку як українським націоналістам зі "Свободи", так і угорському "Йоббіку".

Автор статті стверджує, що кампанія ненависті проти "Йоббіка" почалася не спонтанно, а є офіційною позицією з боку як КМКС, так і "Фідес".

Кароліна Дарчі у свою чергу відповіла на ці закиди у своєму відкритому зверненні у мережі Facebook.

Вона, зокрема, пише, що представники "Йоббіка" вперше офіційно завітали на Закарпаття у 2013 році, і тоді було багато закарпатських угорців, які вірили у їхні наміри та принципи.

– Ми хочемо подякувати Йоббіку, – пише Дарчі. – Але не за те, що він привів до нас офіс КДБ-Бейли (мається на увазі офіс депутата Європарламенту Бейли Ковача у Берегові, – Mukachevo.net).

За її словами Бейла Ковач взяв участь, як спостерігач, у псевдореферендумі щоло анексії Криму від України. А своїм офісом поставив під удар реформатський угорський коледж, де винаймав приміщення для свого офісу.

Також представників "Йоббіка" політолог Кароліна Дарчі звинуватила у перемовинах з іншими націоналістами – українською партією "Свобода".

Вона виступила категорично проти висловів угорських радикалів щодо автономії Закарпаття, які прозвучали у 2013 році, коли це було особливо недоречно.

Кароліна Дарчі також рішуче відкидає закиди, що нібито КМКС сприяв тому, аби угорці із Закарпаття активно переїжджали до сусідньої області Угорщини Саболч-Сатмар-Берег. А також планують спотворити голосування за рахунок "мертвих душ", майже за Миколою Гоголем.

– Щиро дякую, але у нашої нечисельної громади і без вас достатньо проблем, тому прошу лише про одне, яку вам потрібно зробити: Йдіть геть від нас!, – написала Кароліна Дарчі, звертаючись до представників "Йоббіка".

Вона зауважила, що закарпатські угорці чітко бачать, що бажання угорських радикалів єдине – це власна політика та жага влади. "Вони ніколи не піклувалися про людей, а лише про самих себе. І надто багато разів зрадницьким шляхом використали довіру інших", – зауважила Дарчі.


Зауважимо, що вибори в Угорщині пройдуть 8 квітня, і на них голосуватимуть і закарпатські угорці, які мають паспорт Угорщини.

Інші деталі угорських виборів у контексті Закарпаття читайте у наших матеріалах:

Коментарі

В
ВСЕ

началося з шипки....рлс світила мадярам голови нико їм нич не казав і не ходив у тот бук...тай они си придумали што живуть на мадярах...рлс світить дале....мутанти ся родять суєти все булше...СЕПАРИ....ПОЇДЬ У ДОНЕЦК ПОБЗИРАЙ ШТО ТАМ СЯ РОБИТЬ...буде вам туй мадярщина і крим і рим.................30 року приднєстровью....погугли што тя чекать....до і пусля....не утікне нико....не мечтай.

ДГ
До Горобуськи

Пане вовкунович! вас вже розшукують працівники обласної психіатричної лікарні!

П
паромщик

поки на сторінці е цвірінь я на сторінку незахожу

О
Остап

навіщо розпалювати угорську тему? кому це потрібно і хто це робить?

ЦЄ
Цвірінь Євген Горобуськович

То скільки вартує кошерний шовдарь всесівітньому конгресу російськомовних євреїв? ЗАПИТААННЯ на мільярд шекелів.

ДГ
до гниди модератора цвіріня

я тобі в рот нассав,гнида ,пий))

СД
син до нян Цвірінь Євгена Горобуськовича

вас глядауть з берегівської дурки, знов ви няньку втілки ??? пойте гет вас дохтори глядауть!!!!!!!!!!!

ЧЄ
Членам Єдіной Рассєі

Цвірінь - примітивний кацапський троль-провокатор.

І
Іван

Просто для інфи... Цвірінькало то є члЕн партії Свобода. А провокації від такої нікчемної політичної партії ми вже бачили не один раз. Проплачене шизофренічне чудо лізе у всі теми де йдеться про угорців, чи про Закарпатців...

:
:)

Прийшла весна, цвірінь цвірінькать.

КБ
Катя Баксів

Це жахливий жах, товариші!

В
василь

до цвiрiнь Знаю одного хлопця, який отримує пенсію за станом психічного здоров'я. Вiн висловлюється точнісенько як ти! Така ж манера мовлення, такi ж плутані думки, такий же український ватнiк.

ЦЄ
Цвірінь Євген Горобуськович

Авжеж, василю 31.03.2018 14:00, то були печеряни, або ж печериці. Як буде вірно Ви не вказали нажаль.

В
василь

автохонами карпат були печерни люди

ЦЄ
Цвірінь Євген Горобуськович

На gumi 31.03.2018 13:41 Соловїний послід і Маша Захєрова й не таке відмічають...посилання бдлск!

G
gumi

до Цвірінь хіба з Уралу? здається в сучасних вітчизняних академічних виданнях відмічають Крим та межиріччя Дніпра та Дунаю... тобто територію сучасної України, куди, виходить, з часом мігрували її сучасні жителі... шумер ви наш цвірінькаючий :)

ЦЄ
Цвірінь Євген Горобуськович

Дивує завірена мовчанка русинських апологетів Сріберньій, Карпато - словин...Що ся стало? Язики позасовали у шлюзи? Угри Закарпаття - корінна порода?! Що, незручно?

ЦЄ
Цвірінь Євген Горобуськович

На 31.03.2018 13:13 То не угри часом мігрували через Верецький перевал з Уралу, йовбачі занюханий?!

ЦЄ
Цвірінь Євген Горобуськович

На 31.03.2018 13:09 Навіщо Петя плює на черевики Жиріновському і Ромі Абрамовичу зовсім незрозуміло...кусає руку, що його годує, яничарин якись, бузувір.

ПБ
Пішта бачі

А ти вумнику не подумав,що угорці живуть на своій землі. І хто тут тоді шастає?

П
Петя

Жидов к власти ну ни как не нужно допускать. Кто не знал что Порошенко это Кацман. А почему он Петр Алексеевич это нужно выяснить.

ЦЄ
Цвірінь Євген Горобуськович

Галасування на "виборах" вовопута нічому не навчило, закарпатські угорці, які мають паспорт Угорщини?! Нех_йШаст_ть.

Читайте також