На Закарпатті створена нова інспекція —

17
0

житлово-комунальна

Державну житлово-комунальну інспекцію при Кабміні створили ще минулого року, а нещодавно відповідну службу створено і на Закарпатті. Відтепер новостворена Державна житлово-комунальна інспекція в області буде контролювати роботу житлово-комунальних, тепло,- та водопостачальних, інших підприємств, які надають житлово-комунальні послуги населенню.



Основне ж завдання інспекції – контролювати формування цін на комунальні послуги та реагувати на скарги мешканців. Інспекція також має право перевіряти будинки і квартири, які неправомірно переплановують помешкання або ж незаконно встановлюють індивідуальне опалення.



Очолив інспекцію Едуард Маляр, який до цього працював на посаді завідувача аналітично-юридичного сектору управління промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації.



– Є деякі питання діяльності в галузі житлово-комунального господарства, які органи місцевого самоврядування контролювати не можуть, — розповів начальник Державної житлово-комунальної інспекції в Закарпатській області Едуард Маляр. — Саме для цього і створена наша структура. Очікуємо на допомогу і громадських інспекторів. Згідно затвердженого положення Кабміну ними можуть стати споживачі житлово-комунальних послуг, люди з активною позицією, які хочуть допомогти налагодити комунальний комфорт у своїх будинках і містах, і які матимуть право виявляти порушення законодавства в житлово-комунальній сфері.



Поки що штат інспекції налічує лише одну людину — начальника. Втім, вже до кінця року планують збільшити кількість працівників до восьми.



Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також