На Закарпатті судитимуть службовця водного господарства, за розтрату більше 80 тис грн

10
1

До суду було скеровано обвинувальний акт стосовно службової особи Виноградівського міжрайонного управління водного господарства структурного підрозділу Басейнового управління водних ресурсів річки Тиса.

Як повідомляє прес-служба прокуратури, в ході досудового розслідування було встановлено, що службовець умисно, всупереч своїх службових обов’язків, за попередньою змовою з службовою особою технічного відділу Басейнового управління водних ресурсів річки Тиса внесли до акту приймання виконаних будівельних робіт неправдиві відомості щодо виконання і завищення об’ємів виконаних будівельних робіт під час проведення капітального ремонту берегоукріплення автомобільної дороги Торунь – Лопушне, в межах села Лопушне, Міжгірського району.

Таким чином, було розтрачено більше 80 тис грн Торуньської сільської ради.

Відкрито кримінальне провадження ч.3 ст.191 ККУ, тобто розтрата майна вчинена за попередньою мовою групою осіб та ч. 1 ст. 366 ККУ, а саме службове підроблення, тобто внесення службовою особою до офіційних документів завідомо-неправдивих відомостей.

Крім того, у Міжгірському районному суді перебуває на розгляді обвинувальний акт стосовно службовця Басейнового управління водних ресурсів річки Тиса.

Коментарі

М
мукачево

То тому, що вкрав i собi забрав, от якби вкрав пару мiльйонiв та подiлився з правоохоронними органами тодi б нiчого не було.

Читайте також