На Закарпатті відбулися змагання з мотоциклетного кантрі-кросу

7
0

Минулими вихідними, 4-5 червня, у Великому Березному (урочище Термачув) відбувся другий етап чемпіонату України з мотоциклетного кантрі-кросу. Як повідомили організатори заходу, спортсмени змагалися в 7 категоріях.

Результати наступні: в «класі 50» перемогу святкував Едуард Штефуца з Хуста, у «класі 65» – ужгородець Олександр Стегура, у «класі 85» – Євген Петраков з Чернівців, у «класі 150» – Валентин Андрієць з Чернівців, у «класі 500» – Валентин Малаєв з Чернівців. У класі «аматор» також переміг наш земляк – Сергій Литвинов з Хуста, а в «квадроциклах» – мукачівець Олександр Райчинець. Слід відмітити, що окремий приз отримав за «волю до перемоги»  хустянин Володимир Перец. У командних змаганнях перемогли також представники Хуста – мотоциклісти місцевого технічного коледжу були кращими з кращих. На другому місці опинилася команда Івано-Франківської обласної федерації мотоспорту, на третьому – БРЮТ Буковина (Чернівці). 

 
Загалом, у турнірі взяв участь 41 спортсмен з усієї України. Як повідомив голова обласної федерації мотоциклетного спорту та член комісії Європейського мотоциклетного союзу Стефан Газуда, змагання відбулися на досить високому рівні й важливим є те, що представники Закарпаття завоювали на домашньому турнірі багато нагород.  
 
Також варто додати, що на змагання з кантрі-кросу завітали представники влади – зокрема, заступник голови ОДА Іван Качур, голова Великоберезнянської райради Василь Канюк, голова Великоберезнянської РДА Роман Рогач та інші. Крім того, організатори висловлюють подяку керівництву району, голові смт Великий Березний Богдану Кирлику та начальнику РСТК ТСОУ Івану Герзаничу за організацію змагань, на які прийшла подивитися рекордна кількість глядачів – 5 тисяч закарпатців.

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також