На Закарпатті відбувся всеукраїнський чемпіонат з армреслінгу серед учасників бойових дій (ФОТО, ВІДЕО)

540 1

У селищі Воловець Мукачівського району пройшов чемпіонат України з адаптивного армреслінгу. У змаганнях взяли участь команди Національної поліції України, Національної гвардії України, Збройних сил України, Державної служби з надзвичайних ситуацій, а також представники установ, що працюють у сфері реабілітації учасників бойових дій.

Як повідомили у поліції Закарпаття, загалом у чемпіонаті змагалися 10 команд. До складу збірних увійшли 64 спортсмени віком від 22 до 39 років, серед яких — 9 жінок.

Команда Національної поліції України посіла  друге місце. Перемогу здобули представники Національної академії сухопутних військ. До трійки лідерів також увійшла збірна Національної гвардії України.


Чемпіонат було організовано з метою розвитку адаптивного армреслінгу, популяризації цього виду спорту в Україні, а також для визначення найсильніших спортсменів задля формування національної збірної з армреслінгу. Одним із ключових завдань заходу було сприяння реабілітації учасників бойових дій через залучення до адаптивного спорту.


Коментарі

*
*****

Круті хлопці! Успіхів і миру їм!

Читайте також