На Закарпатті засудили чоловіка за контрабанду канабісу

19
0

Набув законної сили вирок Ужгородського міськрайонного суду стосовно мешканця Львівської області, який налагодив канал контрабандного переправлення з однієї з європейських країн до України наркотичного засобу - канабісу.

Пакунок із наркотиком замовник мав отримати через систему міжнародних рейсових автоперевезень.   

20 серпня 2012 року у пункт пропуску «Тиса» Чопської митниці прибув мікроавтобус. Під час огляду цього транспортного засобу серед  багажу митники та співробітники СБУ в Закарпатській області виявили пакунок із підозрілою речовиною, загорнутий у подарунковий папір. 

Експертиза підтвердила, що це – канабіс, особливо небезпечний наркотичний засіб.

Водій мікроавтобусу повідомив правоохоронцям, що цей згорток отримав за кордоном від невідомої особи та мав доправити його до Івано-Франківська. 

Наступного дня на одній із тролейбусних зупинок Івано-Франківська, куди прибув мікроавтобус, співробітники СБУ в Закарпатській області затримали отримувача наркотику – жителя м.Стрий, який спеціально приїхав по канабіс зі Львівщини. 

Ужгородський міськрайонний суд призначив цьому громадянинові України покарання за ч.2 ст.305 та ч.2 ст.309 Кримінального кодексу України у вигляді  5 років позбавлення волі з призначенням іспитового терміну 3 роки.

Наркотичний засіб  підлягає знищенню згідно з рішенням суду.

Прес-центр СБ України

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також