На Закарпатті затримали авто з прихованими сигаретами. Водій "відхрещується" від контрабанди (ФОТО)

6
0

Сьогодні, о 6:12, в зону митного контролю пункту пропуску «Вилок» на смугу «зеленийкоридор» заїхав «MERCEDES-BENZ», реєстраційний номер України.

Громадянин заперечив, що не везе заборонених та прихованих  товарів.

Під час проведення спільного огляду «MERCEDES-BENZ», було виявоено приховані від митного контролю в спеціально виготовлених тайниках сигарети різних марок, виробництва України, з акцизними марками України в кількості 722Зокрема, виявлено: 254 пачки «MARLBORO TUOCH», 100 пачок «COMPLIMENT SUPER SLIMS 3», 100 пачок «LIFA STRAWBERRY», 50пачок «LIFA MENTHOL», 68 пачок «BOND BLUE № 6», 30 пачок – «LD BLUE», 120 пачок «LM LOFT», пише відділ організації роботи ГУ ДФС у Закарпатській області.

В своєму поясненні українець зазначив, що про приховані в автомобілі сигарети йому не було відомо, і він особисто нічого не приховував.

Наразі, дії громадянина кваліфіковано за частиною 1 статті 483 Митного кодексу України. На підставі статті 511 Митного кодексу України за протоколом про порушення митних правил вилучено цигарки та автомобіль орієнтовною вартістю 30 277 грн. В подальшому справу будепередано до суду.

 

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також