На Закарпатті затримали нелегалів з дитиною

7
0

На Закарпатті прикордонники Мукачівського загону затримали чоловіка й жінку, які слідували через кордон з дитиною. В них виявили підроблені документи громадян України.

«Мандрівники» залишали Україну через пункт пропуску «Вилок» вчора. На паспортний контроль вони надали документи громадян України для виїзду за кордон. Проте в паспортах прикордонники виявили ознаки підробки, адже на всіх сторінках водяні знаки не відповідали встановленому зразку, була вписана інша стать дитини, а підписи не відповідали відібраним підписам на інші.

Крім того у ході проведення додаткової перевірки дані громадяни надали ще й паспорти громадян України. Однак з даними документами також було не все гаразд. Видані в різних місцях документи були заповнені однаковим почерком та зареєстровані пізніше ніж паспорта громадян України для виїзду закордон, а за номером одного з паспортних документів прикордонники з’ясували, що він належить іншій особі. Підробленим виявилося й свідоцтво про народження дитини. Самі ж порушники невдовзі назвалися громадянами Афганістану.

Наразі встановлюються всі обставини правопорушення та особи подорожуючих.

Підготував Андрій Демченко, Державна прикордонниа служба

 

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також