На Закарпатті затримали "ухилянтів", які заплатили за заплив Тисою тисячі доларів

12
0

Військовозобов'язаних чоловіків з гумовими човнами затримали поблизу угорського та румунського кордонів.

В пресслужбі ДПСУ розповідають, що мешканців Чернігівщини та Тернопільщини, які мали намір незаконно перетнути українсько-румунський кордон, затримали прикордонники відділу «Ділове» Мукачівського загону.

Обидва чоловіки віком 33 роки, за порадами своїх знайомих зв’язалися з ділками із Закарпаття, які пообіцяли їм організувати незаконний перетин кордону з Румунією. За свої послуги «туроператори» запросили по 6 тисяч доларів США.

На обох чоловіків за спробу порушення держрубежу прикордонники склали адмінпротоколи, згодом оцінку їх діям надаватиме суд.


Ще трьох любителів запливів з гумовим човном, затримали прикордонники відділу «Вилок» 22 лютого, близько п’ятої години ранку, за 150 метрів до кордону.

Двоє мешканців Івано-Франківщини та один мешканець Харківщини прибули на Закарпаття з метою незаконного перетину українсько-угорського кордону по річці Тиса.

Організаторам свого «турне» двоє горе-плавців мали заплатили по 2,5 тисячі доларів, третій домовився за 2 тисячі доларів. Переправників військовозобов’язаних чоловіків до країн ЄС наразі встановлюють оперативники загону.Слідкуйте за нами у Facebook та Instagram.

Також підписуйтесь на наш Telegram та Youtube.

Дізнайся першим!


Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також