На Закарпатті знову заборонили відвідувати ліси

60
18

Відповідне рішення Рада оборони області прийняла 21 липня.

Як повідомляє пресслужба Закарпатської ОВА, в області заборонено відвідувати ліси і в’їжджати до них на транспортних засобах та іншій самохідній техніці (крім транзитних шляхів).

Вихід організованих груп людей у гори й лісові масиви дозволений тільки в супроводі представника лісової охорони.

В ОВА зазначають, що таке рішення прийняте, щоб не допустити виникнення лісових пожеж через наближенням спекотної погоди

Обмеження не розповсюджуються на підрозділи ЗСУ, ДПСУ, ДССТ, Держспецзв’язку, Нацгвардії, СБУ, СЗРУ, УДО, МВС, ДСНС, територіальних управлінь ДБР і БЕБ у Закарпатській області, інші військові та воєнізовані формування органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, а також на техніку, що використовується для лісогосподарських потреб.


Слідкуйте за нами у Facebook та Instagram.

Також підписуйтесь на наш Telegram та Youtube.

Дізнайся першим!Коментарі

Л
Лісник

До Моньки: Ни буйся малинька..Вун ни валовшний...хіба лем ти полиже малинько... Кажуть люди,ош язик у нього...27 центів

Б
Бізнес

Хочеш в Гімалаі найми шерпа.Хочеш в Карпати найми лісника.

З
Зрада!!!

Навколо зрада, що робити?

М
Монька

не піду з лісником, я ся го бою.

Г
грибарь

Заборонили простим людям, а самі лісники, при кришуванні поліції, прокуратури і головів ОТГ крадуть ліс навіть у літній час при режимі тиші, коли розводиться звірка!!!

ШН
Шо ні

Це щоб не мішаоли лісовозам ліс тирити. Спека така що вже тиждень дощі, та й по прогнозам ще два тижня - серйозний аргумент

Б
Баба

Кури то добре маєш мясо і яйця, бо яйця дорогі

СС
Слава селу

Ту писалося, шо як верховинці ся спустят у міста, то притягнут з собов козів і овець. Дехто на балконах курей розводит. Село є село.

Б
Бачі

Якщо заради уникнення лісових пожеж треба заборонити ходити у ліс то для уникнення аварій треба заборонити їздити дорогами. Не дякуйте за пораду.

П
Порада!

Покайтеся, поки є час! Цуконелюдь, яка краде кошти українців, малюючи стіни, "ремонтуючи дороги" і інші хитрощі, не розуміє того, що її видно як гниду під мікроскопом. Вони думають, що купуючи посади лікарів для свої дітей-неучів (балашка, мішок) будуть здорові. Чекайте, скоро прийдуть з фронту доктори і вилікують усіх. Слава Україні!

ДН
До нижнього

Поверни телефон санiтарам ! Бiльше не читай « архiПелаг гулаг»!) краще прочитай в гуглi полiт на « Луну « кубрика та хто i де ввiв 8и годиний робочий день, 5 робочих днiв в тиждень, 13 зарплата, декрет !)) але читай пiсля пiгулок ))

А0
агент 008

Друга контрольна в середньому дала "задовільно". Ніхто не радів. Коли ж пройшла третя контрольна, в середньому вийшло "незадовільно". Результат так і не покращився, адже сварки, докори, лайка приводили до ворожих відносин та ніхто не збирався вчитися за інших.

А0
агент 008

Професор економіки у Техаському Технічному Університеті розповідав, що раніше ніколи не завалював студентів по одному,але одного разу завалив цілу групу.Група наполягла,що соціалізм "працює" і що ніхто при цьому не буде не бідним й не багатим. Велике вирівнювання! Професор сказав, що добре, поставимо в цьому класі експеримент на предмет соціалізму. Всі оцінки будуть усереднюватися й кожен отримає однакову оцінку, таким чином, ніхто не провалиться та ніхто не отримає "відмінно". Після першої контрольної оцінки були усереднені та всі отримали "добре". Студенти, які навчалися наполегливо, були засмучені, а студенти, хто вчився мало - щасливі. Але до моменту другої контрольної студенти, хто вчився не багата, займалися ще менше, а ті, хто вчилися наполегливо, вирішили, що теж хочуть халяви, тому займалися трохи ... Друга контрольна в середньому дала "задовільно". Ніхто не радів. Коли ж пройшла третя контрольна, в середньому вийшло "незадовільно". Результат так і не покращився, адже свар

А0
агент 008

у саюзі нєрушімам були кращі печенєчки - лиш у черзі за ними треба було вистояти 2-3 години. а ще треба було у черзі стояти за холодильником, телевізором, меблями, автомобілем. а ще пенсії почали в саюзє виплачувати через 50 років після його заснування... і приватної власності на безплатні квартири, на які треба було працювати ціле працездатне життя не було. а ще без корупції ніхто не міг поступити в ВУЗ - хіба по залишковому принципу - тому люди поступали по 5-8 років підряд... а хтось стояв у сільській черзі за хлібом? або в місті за сметаною???

Н
Нуладенко

Макарони подавай, в дурцІ звуся Батерфляй !

А0
агент 008

треба 73 заборонити ходити на вибори

Н
На

Коли треба ходити за яфинами вони заборонили

І
І

Воду пити случайно незаборонили Пінокіо

Читайте також