На Закарпаття спробували незаконно завезти 2 автомобілі вартістю понад 1 млн (ФОТО)

4
2

Дві автівки із значно заниженою вартістю, 32-річний далекобійник намагався завести з Німеччини в Україну через митний пост «Ужгород».

В пресслужбі Закарпатської митниці розповідають, що під час перевірки документів на 8 легкових автомобілів марок «Volvo» та «Volkswagen», які переміщував на причепі українець, документи на дві автівки, а саме Volvo XC 60 та Volkswagen Caddy викликали сумніви.

Далекобійник подав до митного контролю супровідні листи митних органів Словаччини, згідно них, в митному режимі «імпорт» переміщувався легковик «Volvo XC 60», вартістю 23 700 Євро, (що становить 810 912,09 грн) та «Volkswagen Caddy» - 1700 Євро (58 166,69 грн). Відправником та продавцем товару зазначалася одна мюнхенська фірма, а покупцями та отримувачами – два громадянина України.

Втім, прискіпливі митники виявили розбіжність щодо даних, зазначених у супровідних листах словацької митниці та номерів інвойсу, а також виникли сумніви щодо достовірної вартості цих двох іномарок.

Інспектори провели огляд вантажівки та особистих речей водія і виявили у бардачку копії рахунків-фактури із значно більше зазначеними вартостями автівок. Зокрема, «Volvo XC 60» коштувало 30 500 Євро (що становить 1 043 578,85 грн), а «Volkswagen Caddy» - (102 612,88 грн). Та й продавцем першого легковика виявилась інша німецька фірма.

Відтак, відносно недобросовісного водія складено два протоколи про порушення митних правил за ч. 1 статті 483 Митного кодексу України, яка передбачає конфіскацію незаконних товарів та накладення штрафу у розмірі 100% від вартості - у даному випадку іномарок на суму понад 1,1 млн грн.

Справу буде скеровано до суду, який і вирішить долю вилучених митниками «Volvo XC 60» (2017 р.в.) та «Volkswagen Caddy» (2009 р.в.).

Нагадаємо, нещодавно на КПП "Дяково" контрабандист втратив свій Mercedes, через сховані 140 пачок сигарет.Слідкуйте за нами у Facebook та Instagram.

Також підписуйтесь на наш Telegram та Youtube.

Дізнайся першим!Коментарі

Ц
Ціґань

30 євро за 3 ручний хлам? Уто ищи неадекват

М
Мукачівець

Як кажуть у Закарпатті, водятел бов хитрий, ги фрас... ;)

Читайте також