
В обласному центрі ЗНО з географії писали 861 учасник, 463 не з’явилися. Складали тестування в 5 пунктах.
Про це Суспільному Закарпаття повідомила відповідальна за проведення ЗНО в окрузі Ужгорода Олена Шварц.
Діана Тітова яка писала ЗНО у лінгвістичній школі розповіла журналістам, що готувалась до ЗНО цілий рік.
"Зранку й за день до географії я не повторювала, бо все могло збитися в голові. Я відпочивала. А до того розуміла, що я цілий рік готувалася, дивилася відео в YouTube з географії. Ніби все має бути добре, а там не знаю", — сказала дівчина.
100 із 255 зареєстрованих у лінгвістичній гімназії не з’явилися на ЗНО з географії, — повідомив помічник відповідального за пункт ЗНО Михайло Русин:
"Сьогодні це були діти майже з усієї області. Це останнє ЗНО. Не всі приїхали, вибрали його просто так про запас. Повинні були виконувати роботу 150 хвилин. Деякі дуже швидко виконали. І через годину вже звільняли аудиторії".
За словами Михайла Русина, ніяких порушень під час тестування не було виявлено.
Слідкуйте за нами у Facebook та Instagram.
Також підписуйтесь на наш Telegram та Youtube.
Дізнайся першим!