Начальника рибного господарства Закарпаття, який погорів на хабарі, взяли під варту

6
0

Саме таке рішення прийняв суд вчора, 7 червня, щодо начальника обласного управління Державного агентства рибного господарства, якого затримали за вимагання хабара 900 доларів.

Як зазначають в Управлінні захисту економіки в Закарпатській області, згідно з рішення суду начальника обласного рибного господарства взято під варту із альтернативою внесення застави у розмірі 153 тисяч гривень.

Загалом, начальник обласного управління Державного агентства рибного господарства вимагав $1000 «винагороди» за позитивне і безперешкодне вирішення питання щодо видачі дозвільних документів на будівництва форельної ферми.

Окрім того, посадовець висунув вимогу про додаткову сплату йому ще 500 доларів США, які, як в подальшому під час процесуальних заходів повідомив останній, також збирався покласти до своєї кишені.

Нагадаємо, у четвер, 6 червня, правоохоронці затримали керівника обласного управління під час одержання ним останньої частини хабара – 900 доларів США.

Раніше було задокументовано одержання ним першого «траншу» - 100 доларів США, які були знайдені під час проведення санкціонованого обшуку за місцем мешкання фігуранта.

Наразі, керівнику обласного управління було повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України та затримано у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Слідство у справі триває.

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також