Національну збірну України з футболу очолив Олександр Петраков

3
2

Наразі Петраков лише виконуючий обов'язки.

"Олександр Петраков, Чемпіон світу-2019 зі збірною u-20, готуватиме національну збірну до подальших виступів у кваліфікації до ЧС-2022 у статусі виконуючого обов’язки головного тренера.

Таке рішення ухвалив Виконком Української асоціації футболу. Олександр Васильович - всесвітньо відомий спеціаліст, має високий авторитет серед нашої футбольної спільноти і необхідні знання та досвід для того, щоб на даному етапі очолити головну команду країни. Тому цілком заслужено отримав одноголосну підтримку членів Виконкому", - написав у Фейсбук очільник УАФ Андрій Павелко.

Нагадаємо, що у попередньому контракті Шевченка була опція 1 рік + 1,5 за згодою обох сторін. Контракт мав завершитися лише наприкінці 2022, тобто після закінчення чемпіонату світу в Катарі.

Зазначимо, що вже на початку вересня збірна України має провести два матчі відбору до ЧС-2022 проти команд Казахстану та Франції.


Слідкуйте за нами у Facebook та Instagram.

Також підписуйтесь на наш Telegram та Youtube.

Дізнайся першим!Коментарі

І
іштван

ІЗ 95 КВАРТАЛУ!

Б
болільник

Раз не іийшло з Ребровим-Шкода!НО Петраков-СИЛЬНИЙ Спец. і Має ТЕЖДосвід,хоч із Юнац. і Молодіж.Збірними_ВИВІВ ЇХ в ЧЕМПІОНИ СВІТУ!-Дай Йому БОГ УСЬОГО КРАЩОГО-а Головне-УспіхуНаснаги І ЗДОРОВЬЯ!

Читайте також