Навчання у Польщі: основні переваги навчання за кордоном

16
0

Освіта дуже впливає на життя людини. Тому вона має бути якісною.

Чимало українців обирають університети Польщі. Про всі переваги навчання за кордоном читайте у нашій статті.

Високий рівень підготовки

У Європі, зокрема в Польщі, знаходяться найкращі університети. Після їх закінчення можна отримати європейський диплом, який є великою перевагою в очах роботодавця.

Якість освіти у Польщі на найвищому рівні. Лекції читають відомі професори та кандидати наук. Тому на парах можна отримати справді цінні знання.

Що важливо, більшість університетів роблять акцент на практиці. Тому вже під час навчання можна отримати реальні навички, які стануть у пригоді на роботі.

Програми обміну

Польські університети співпрацюють із провідними ВНЗ Європи. Тому студенти мають змогу брати участь у програмах обміну і навчатися в європейських країнах, наприклад у Франції, Німеччині чи Англії. Цей досвід буде дуже корисним.

Стажування у великих компаніях

Освіта у Польщі — перший крок на шляху до успішної кар'єри. Польські університети співпрацюють з великими міжнародними компаніями та відправляють студентів на стажування до них. Якщо добре проявити себе, то можна отримати високооплачувану і перспективну роботу.

Рідкісні для України спеціальності

Бізнес-освіта, гейм-дизайн, мультимедіа, нейробіологія, генна інженерія — цим спеціальностям не навчають у вітчизняних ВНЗ. А вони тим часом мають попит на міжнародному ринку праці. Крім того, багато абітурієнтів мріють зв’язати з ними своє життя.

У польських університетах представлено рідкісні спеціальності. Зумовлено це тим, що вони мають потужну матеріально-технічну базу, що дозволяє забезпечити якісний навчальний процес. Тому випускники становляться гарними спеціалістами, що мають попит на ринку праці.

Гнучкий графік навчання

У Польщі є різні форми навчання. Денна форма передбачає заняття з 8:00 до 17:00. Вечірня – з 17:00 до 20:00. Для студентів, що працюють, є заочне відділення. Пари проходять вихідними днями два рази на місяць.

Вивчення іноземних мов

Сьогодні для досягнення успіху в кар'єрі та житті потрібно знати кілька іноземних мов. А вступ до іноземного ВНЗ — найкраща мотивація для їх вивчення.

Будь-який польський університет вимагатиме сертифікат про знання польської чи англійської. Для цього необхідно пройти мовні курси та скласти тест на володіння певним рівнем мови. Після цього буде виданий відповідний сертифікат, який слід надати до приймальної комісії.

Для державних ВНЗ потрібно польську та англійську знати на рівні В2. У приватних навчальних закладах вимоги менше — польську можна знати на рівні В1.

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також