Найцікавіші наукові дослідження сексу 2011 року

14
2

За даними дослідження, опублікованого в журналі Sexologies в жовтні, передчасний оргазм - поширене явище у жінок.

У 2011 році дослідники заглиблювалися в такі області сексуального життя людей як передчасний оргазм, секс-іграшки і медитація.

Попереднє опитування португалок, проведений співробітниками лікарні Магальянш-Лемош (Порту) показав, що у 14% респонденток ранній оргазм трапляється відносно часто.

І це заважає їм не тільки насолоджуватися сексом повною мірою, але і жити, оскільки не кожен партнер здатний витримати таке випробування.

Дослідники утрималися від висновку про те, що передчасний оргазм у жінок слід прирівняти до чоловічого, оголосивши сексуальною дисфункцією, і закликали до подальших здобутків.

А от багато американців пов'язують оргазм з секс-іграшками - принаймні призначеним для жінок.

Опитування показало, що близько половини респондентів не проти тверджень типу "вібратор - нормальна частина статевого життя багатьох жінок". Менше 10% згодні зі зворотним, у тому числі з тим, що використання вібратора принизливо для партнера.

Раніше ті ж дослідники виявили, що 53% жінок і 45% чоловіків користувалися вібратором. Крім того, застосування цієї штуковини корелює з сексуальним задоволенням.

Ще один спосіб, за допомогою якого жінки можуть отримати більше від сексу, - медитація. За даними дослідження, оприлюдненого в листопаді, дами, які пройшли курси зосередження, стали краще розуміти, як їх тіло реагує на сексуальні стимули - наприклад, еротичні фотографії.

Медитація вчить людей жити сьогоденням, допомагає відключити тривогу і невпевненість, які заважають деяким дамам під час сексу, наголошують вчені в журналі Psychosomatic Medicine.

Підлітки натомість більше думають про оральний секс. Незважаючи на купу свідчень про те, що оральний секс збільшує ризик певних видів раку ротової порожнини і шиї, підлітки вважають, що це безпечніше, ніж вагінальний або анальний статевий акт.

За даними дослідження, представленого в лютому на щорічній зустрічі Американської асоціації сприяння розвитку науки, приблизно 14% опитаних заявили, що вони не бачать в оральному сексі будь-якої небезпеки для здоров'я.

У вересні виявилося, що чутки про розгульне студентського життя сильно перебільшені, причому самими студентами. Співробітники Університету Небраски в Лінкольні (США) з'ясували, що 90% респондентів вважають нормою принаймні двох статевих партнерів за роки навчання в коледжі. Насправді такого результату добиваються тільки 37% студентів.

Коментарі

А
анонім

Олег, кому ти тут бачи заливаєш))))

ОП
Олег Полажинец

Как самый известный мукачевский автожурналист и парень на все руки в закарпатевротранс, ответственно заявляю: все это ерунда! Секс не самое важное в жизни, а точнее, совсем не важное. Мой идеал - Онотоле, который всего себя отдал науке, как я журналистике, а женский пол мы игнорим, так как с ними даже поговорить не о чем! Своим фанатом публикую мое фото, а в ряженом костюме - мой друг: http://s4.images.drive2.ru/user.blog.photos/x6/0400/000/000/20b/214/88ce65f154d1c6d1-main.jpg

Читайте також