
Далеко не кожна людина сьогодні може дозволити собі купити новий мобільний айфон, не обмежуючи себе в чому-небудь.
Багато вирішують придбати вже був у вжитку гаджет, але при цьому сподіваються, що він зможе довго і ефективно їм послужити.
Складність в покупці б/у гаджета
Є ризики, які слід добре запам'ятати при покупці б / у гаджета iphone xs бу. Отже, можна зіткнутися з такими труднощами.
Функціональність акумулятора. Це один з перших критеріїв, на який варто звернути увагу при здійсненні покупки Айфона у попереднього власника. Як правило, власник гаджета повинен точно знати, чи справна батарея, і який у неї знос. Ідеально, якщо справність акумулятора буде не менше 85%, тоді є ймовірність, що і вам покупка ефективно прослужить деякий час.
Наявність і функціональність захисної системи Face ID повинні стати ще одним критерієм вибору при здійсненні покупки. У всіх моделей від X і вище дана система встановлена і повинна працювати справно.
Звичайно ж, що купується Айфон зобов'язаний підтримувати мобільний зв'язок вашої країни, інакше немає сенсу намагатися їм користуватися.
Чистий iCloud полегшить вам життя з придбаним гаджетом, тому перевірте, щоб в ньому не було чужого пароля до нього. Сьогодні вже є програми, які можуть допомогти зняти чужі дані, але їх робота не безкоштовна. Якщо вкладати додаткові кошти в б/у Айфон, то має сенс відразу прорахувати покупку нового.
Навіть самому інноваційному мобільного пристрою потрібно зарядний пристрій, навушники, чохол, гарантійний талон. Про наявність або відсутність цих предметів слід відразу уточнити у продавця, так як їх купівля окремо може значно збільшити вартість б/у гаджета.
Додаткова обережність не завадить
Звичайно, є ще й інші ризики при покупці б/у мобільних пристроїв. Так наприклад:
- телефон могли раніше упускати і отримати в результаті биті пікселі, які не відразу видно неозброєним оком;
- діагностика гаджета в майстерні дасть більш чітку картину стану мобільного апарату, але далеко не всі продавці на це погоджуються;
- не завжди покупець здогадується перевірити слухові динаміки і мікрофон, а їх якісна робота впливає на функціональність і вартість пристрою;
- перевіряти на якість знімків потрібно і камеру (всі камери, розташовані на айФоні).
Звичайно, ніхто не може постійно ганятися за всіма інноваційними новинками в світі техніки. Моделі айфонів дуже швидко змінюються. Б/у мобільні пристрої продаються і купуються щодня. Головне - пам'ятати про небезпеку при покупці бу Айфона і тестувати його належним чином.