Непереможна "Баварія" виграла Кубок Німеччини (ФОТО)

7
0

Мюнхенський футбольний гранд оформив "золотий хет-трик" залишивши позаду "Штутгарт".

У футбольному сезоні-2012/13 мюнхенський клуб виграв Лігу чемпіонів, національний чемпіонат та Кубок Німеччини, - повідомляє ТСН.

Феноменальна "Баварія" фантастично завершила сезон. Мюнхенці у фіналі Кубка Німеччини перемогли "Штутгарт" з рахунком 3:2 і оформили "золотий хет-трик".

Підопічні Юппа Хайнкеса домінували протягом гри, забезпечивши комфортний рахунок до 60-ї хвилини. Томас Мюллер з пенальті розпочав лік голів, а потім Маріо Гомес відзначився у кожному з таймів.

Під кінець матчу "Баварія" дала супернику можливість двічі відсвяткувати взяття воріт - дубль на рахунку Мартіна Харніка, - але втримала переможний рахунок.

Додамо, що наш Анатолій Тимощук вийшов на заміну на 83-й хвилині.