Незабаром військкомати почнуть викликати 25-річних українців для уточнення даних і медогляду

24
0

Територіальні центри комплектування та соціальної підтримки викликатимуть громадян, які досягли 25-річного віку для уточнення облікових даних, проходження медичного огляду та оформлення відповідних військово-облікових документів.

Президентом України підписано закон України від 30.05.2023 № 3127-IX "Про внесення змін до закону України "Про військовий обов'язок і військову службу", яким зменшено з 27 до 25 років вік перебування громадян на військовому обліку призовників, про це йдеться у повідомленні Генерального штабу Збройних сил України у Facebook.

Зокрема, громадяни, які досягли 25-річного віку, підлягатимуть зняттю з військового обліку призовників та взяттю на військовий облік військовозобов'язаних.

З набранням чинності вищезазначеним законом територіальними центрами комплектування буде здійснюватися виклик громадян, які перебували на військовому обліку призовників та досягли 25-річного віку для уточнення облікових даних, проходження медичного огляду та оформлення відповідних військово-облікових документів".

В управлінні зв’язків з громадськістю ЗСУ уточнили, що вищевказаний закон, який Зеленський підписав 2 квітня, було офіційно оприлюднено 3 квітня, тож 4 квітня він набрав чинності.


Слідкуйте за нами у Facebook та Instagram.

Також підписуйтесь на наш Telegram та Youtube.

Дізнайся першим!Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також