Норвегія не надаватиме притулок біженцям із Закарпаття

1693 3

Норвегія не надаватиме притулок біженцям із заходу України, зокрема із Закарпаття.

Як йдеться у повідомленні пресслужби уряду Норвегії, що Львівська, Волинська, Тернопільська, Рівненська, Івано-Франківська та Закарпатська області вважаються безпечними та розміщені далеко від лінії фронту.

"Частку, яка зростає серед українців, становлять чоловіки призовного віку", – заявила міністерка юстиції Норвегії Емілія Енгер Мель.

Таке рішення міністерка пояснила тим, що біженці створюють навантаження на житлове господарство, охорону здоров'я та школи в деяких містах Норвегії.

Варто зазначити, що від початку повномасштабного вторгнення Норвегія прийняла 85 тис. українських біженців.

«У майбутньому до шукачів притулку з України ставитимуться більш рівно з іншими біженцями. Схема колективного захисту тепер спрямована точніше на тих, хто має потребу в захисті», – підкреслила Емілія Енгер Мель.

Коментарі

Ж
Жебрак

Дуже нам хочеся в ту студінь іти.

Читайте також