Ноу-хау від лісників: Закарпатцям пропонують взяти на прокат новорічну ялинку в горщику

8
5

Закарпатське управління лісового та мисливського господарства закликає відмовитися від справжніх ялинок і придбати штучну ялинку, або, ялинку в горщику.

Наразі, в області проводиться операція "Ялинка", тому аби зберегти більше дерев, було вирішено, що на території Перечинського, Великобичківського, Берегівського, Мукачівського, Хустського лісгоспів новорічні ялинки для населення заготовлювати не будуть.

А от у Великобичківському лісомисливгоспі та Перечинському лісгоспах цьогоріч вводиться нова послуга - ялинка напрокат. Дерева будуть продавати в горщиках, а при поверненні покупець отримає назад частину суми.

Таким чином, рубати дерева не доведеться.

Перший заступник начальника-головний лісничий Закарпаття Ігор Коцур закликав купувати на свята штучні ялинки.

— У цьому році було вирішено не проводити заготівлю новорічних ялинок для населення в декількох районах, щоб зберегти ліс. Хотілося б, щоб люди з розумінням поставилися до ситуації, що склалася, адже, замінивши при святкуванні Нового року живу ялинку на штучну, ми збережемо природу, — зазначив Ігор Коцур.

Але, все-таки де саме офіційно придбати живу ялинку в управлінні лісового та мисливського господарства не кажуть.

Коментарі

J
jbl

Думаю що 200грн ціна не буде, самі подумайте на базарі ялинка 150-200 грн це десь 1,5-2,00 метра. Хто захоче бабратися за таку ціну? Візьмемо горщики, горщики для ялинки 1,5 - 2,00 метра потрібні десь метрові. Метровий горщик з 1,5-2 метровою ялинкою... Саме головне рослини можуть не прижитися, а якщо засохне то гроші на вітер. Ціна думаю буде від 450грн за метрову ялинку.

Г
газдиня

чудова ідея! кажіть де можна взяти таку ялинку і скільки коштуватиме, знайдеться чимало бажаючих.

Л
Лара

Ялинка в горщику- хороша ідея.але надайте ще інформацію: де можна буде придбати таке задоволення і за скільки ?

ПП
Петя Пятак

Нарешті щось розумноє, доброє пропонують. Най би ще й зробили, як кажуть. Но, та скільки то буде стоїти?? 200грн потолок. а як дорожче,то й смислу не буде, бо ялинки різати будуть .

М
Мукачівець

супер послуга, давно таке треба було зробити. З великим задоволенням дав би до 200 грн. за прокат гарної 1,5-2 метрової ялинки в горщику.

Читайте також