Обіцянка-цяцянка: Гройсман готовий вирішити проблему з «євробляхами» за місяць

7
7

Якби Парламент делегував це повноваження Уряду, питання з єврономерами можна було б вирішити у цивілізований спосіб за 1 місяць, — заявив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман у середу, на щотижневому засіданні уряду.

— Єврономери використовують, у тому числі, безвідповідальні люди. Уряд не може вирішити це питання власним рішенням, це має вирішити Парламент. Зараз там точаться дискусії. Однак, якщо парламент вирішить це питання делегувати Уряду, я обіцяю, що за один місяць ми його врегулюємо у справедливий спосіб, – сказав Гройсман.

Крім цього він додав, що Уряд продовжуватиме впроваджувати заходи із підвищення безпеки на дорогах.

До речі, у свій час наше видання одним із перших в Україні звернуло увагу на тему автомобілів на іноземній реєстрації та описало схеми, за якими ці авто завозилися в Україну.

Коментарі

Л
Лоці

Голову ти пуд прес, ти дибіле зомбірований. Не валовшенись си купити мотора та ходи паскудо чортова пішком. Обы ти рак мозок сточив тот дибільний

Groysman до debiliv на євробляхах

Є один єдиний вихід - ВАШІ ЦУРБАКИ ПІД ПРЕС!!!!!!!!!!!!

Л
Лоці

Сук? ідіть н*а*ер уже і Гройсман і вашоє видання, шо звернуло увагу одними із перших на проблему ісю ідіть уже на х*р реально, ви кончені люди, ісе альтернатива для большинства люди оби ся не возити на цуравих перваках, а ко долбо*об та тот і на укр номерах долбо*об. Ви вічно пуднимаєте шум навколо євроблях, оби лиш їх дескридитувати. Дуже бл* акцентуєте на каждому дтп із євробляхами, хотя міліон дтп ся стає із укр номерами, но кой євробляхи, та ото просто сенсація. Ви чорти нагуляні, більше я не маву шо добавити

ЦЄ
Цвірінь Євген Горобуськович

Які дурниці! Авто на єврономерах вторинна справа яка вирішується на раз. Дороги і те, що на них коїться - за те яєчка (політичні) підріжуть під самісінький корінець. Так гадаю.

М
Михась

А стамбульську конвенцію ніхто не відміняв. Сратися на наш Уряд!!!!! ТОВСТО

B
BOSS

а врегулювати питання нелегального грального бізнесу нехоче??? Фавирит спорт, пари матч, лото і т.д. скільки відкатів отримуеє його банда? Може б хватило купити кожному українцеві по новому авто, то й не буде проблеми євроблях )))

P
pasha

а маленьке звірятко знову загортае шоколад у фольгу

Читайте також