Обручки розкажуть цікаві факти про подружжя

47
0

Кохання здатне все подолати. Іспит на це молода пара складає вже на самому початку, коли вибирає обручки. В процесі можуть виникнути суперечки через колір металу, розмір прикраси, декорування, гравірування.

Смаки у всіх різні. Особливо коли йдеться про різницю вподобань жінок та чоловіків. Саме тому рекомендується спочатку обговорювати все «на берегу», а тільки потім разом відправлятися в ювелірний салон. Якщо пара подолала випробування та змогла визначитися з вибором — це однозначно перемога.

Чи повинні бути обручки однаковими

Це питання традицій, поглядів в симбіозі з сучасними тенденціями. Традиційно наречені обирають однакові обручки. І це говорить про те, що вони об'єднані спільною метою, мають однакові бажання та уявлення про єдність сердець, душ та думок.

Чи все повинно бути настільки однозначним? Ні, бо люди мають право на власну думку. Навіть за умови, що вони кохають одне одного та, взявшись за руки, разом йдуть по життю. Якщо люди в парі носять різні обручки в Україні, їм це подобається та не викликає сварок, вони емоційно вільні та зрілі особистості. Вміють знаходити компроміси. Ніхто не претендує на істину в першій інстанції. Взаємоповага до самовираження та бажань — серйозна заявка на щасливе та гармонійне спільне життя.

Увага до красномовних деталей

До виготовлення обручок раніше підходили простіше, ніж зараз. Вони повинні були бути з золота або срібла, не занадто широкі та обов'язково з гладкою поверхнею. Це символізувало єдність між чоловіком, дружиною та безпроблемний подружній шлях, спільне життя. Якщо ви побачите в молодят саме такі обручки, можете бути впевнені, що вони підтримують традиції та їм подобаються прикраси в класичному стилі.

Один із важливих моментів — вибір металу та його кольору. Раніше вірили, що золоті вироби є символом кохання та багатства. Будемо дивитися об'єктивно, але й зараз така думка не втрачає своєї актуальності. Тільки асортимент металів дещо розширився. Цікаві факти:

  • золото може бути різної проби та кольорів (біле, червоне, жовте);
  • обручка буває не тільки зі звичного ауруму, а й з платини;
  • доступні весільні прикраси виготовляють зі срібла.

Привертають увагу парні обручки. Їм віддають перевагу люди, які також бачать для себе сенс в традиційному підході до вибору. Інші молодята мають більш творчий погляд на символ кохання, тому шукають обручки не просто парні, а з оригінальним дизайном. Інкрустація дорогоцінним камінням, різьблення, тиснення, гравірування — безліч ювелірних способів персоніфікувати прикраси.

Ще здавна вважалося, що чоловіча обручка повинна бути масивнішою за жіночу. Це символізувало домінування в родині. Таке зустрічається й сьогодні. Якщо ж подружжя вибрало однакові за розміром та товщиною прикраси, це свідчить про рівноправність в шлюбі. Вони вміють домовлятися один з одним. Це цінно.

Однакові чи кардинально різні, з золота чи срібла, з дорогоцінним камінням чи без нього — звичайно, не буває єдиного правильного вибору. Все індивідуально. Потрібно пам'ятати, що в першу чергу між людьми важливі відносини, бо не єдиною обручкою будується сімейне життя.

Чим більший вибір ювелірних прикрас та весільних атрибутів, тим глибші сенси можна в них шукати. Традиції міцно переплелися з модою та трендами, але одне єдине залишається незмінним — обручки були та залишаться символом кохання. І кожна дівчина мріє отримати найгарнішу та найдорожчу прикрасу разом із пропозицією руки та серця від свого обранця.

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також