Об'їзні Мукачева обіцяють відремонтувати навесні. Зараз засипають щебенем (ФОТО, ВІДЕО)

5
2

Сьогодні, 23 січня у Мукачеві на вулиці Берегівська об'їзна відбулась виїзна нарада Управління патрульної поліції Закарпаття на якій вирішували болюче питання поганого стану об'їзних доріг міста.

Як повідомив кореспондент Mukachevo.net з місця події, участь у нараді взяли представники місцевої влади, представники Мукачівської РДА, замовник "БудКомплектТорг", представники Служби автомобільних доріг, керівництво патрульної поліції, відділ безпеки дорожнього руху, представники Головно управління національної поліції та ЗМІ.

На нараді обговорили стан об'їзних доріг Берегівська об'їзна та Пряшівська, велику кількість звернень автомобілістів, які жаліються правоохоронцям на стан доріг.

Так, під час обговорення Службі автомобільних доріг було винесено попередження, на що ті зауважили, що навесні роботи по ремонту доріг мають продовжитись, одразу після того як будуть сприятливі погодні умови.

Наразі, вони готують суміш, і вже сьогодні починають залатувати найбільш великі ями, аби автівки могли хоч якось проїхати. Станом на тепер вже деякі ями засипали щебенем.

Нагадаємо, нещодавно тут застрягли у заторах півтори сотні вантажівок. Перед цим патрульним довелось навіть перекривати вулицю.

Цікаво те, що за неналежне утримання дороги патрульні склали адмінматеріали на відповідальних осіб та наклали штраф у розмірі 1020 гривень.

Раніше Мукачево вимагало від ОДА та Держагенства автодоріг відремонтувати об'їзну дорогу.


Коментарі

В
Водій

Треба вважати, бо каміняка від фури може прилетіти у бубен.

Р
Рем

А коли автодор в Закарпатті візьметься за ремонт дороги, яка сполучає два адміністративні районні центри: "Берегово - Іршава"? Там скоро вже нічого буде ремонтувати - там практично 40%-50% кілометражу від Берегова до Іршави в таких воронках як горезвісна Пряшівська обїздна. Швидка та пожарна там весною вже не проїдуть. Альо, Москаль і вся ієрархія під ним. Чи то Гройся бреше про рекорди в ремонтах доріг, чи то на місцях крадуть як в останній день.

Читайте також