Окупаційна влада на Херсонщині відбирає у підприємців АЗС аби продавати кримське пальне (АУДІО)

8
1

Про це повідомила Служба безпеки України з посиланням на перехоплену розмову між колаборантами росіян у Генічеську й Криму.

СБУ перехопила телефонну розмову між "гауляйтером" Генічеська Геннадієм Сиваком і так званим радником "голови" Криму Рустемом Німетуллаєвим, коли вони обговорювали продаж пального.

"Якщо можна буде працювати через заправки покинуті – сьогодні ж ніхто туди бензин не возить? Ні! Ну, за законами спецоперації можна користуватися ними. Ми завозимо, зливаємо, ось, продаємо. Організувати роботу – я організую, і бензин організую", – сказав Німетуллаєв.

За його словами, можна видати розпорядження мерії, щоб жителі окупованих територій мали пальне на час "спецоперації" через покинуті заправки.

Генічеський "гауляйтер" погоджується, але переймається щоб "бабло з-під носа не поцупили", бо переймається, що місцеві продаватимуть його "собі на кишеню", а організатори схеми не зможуть "бабло зібрати".

"Мені треба потрапити на місце і набрати обслуговуючий персонал… Ти ж розумієш у чому проблема?! Лавандос як? Тобто мені потрібно організувати інкасацію, аудит, щоб вони нічого не перли, і десь скла грошей, куди б я зміг привозити і мені було б безпечно", - пояснює Сивак.Слідкуйте за нами у Facebook та Instagram.

Також підписуйтесь на наш Telegram та Youtube.

Дізнайся першим!Коментарі

Р
Резюме

На цьому ж "язЬІке" розмовляють і більшість....зі сходу і півдня України !

Читайте також